Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak mieć zajęcia na uczelni na 8:15 i wstać 8:30 () zajebiście po prostu xD Czy ktoś się orientuje jak mogę to usprawiedliwić? Powiedzieć że zaspałam czy lepiej wymyślać jakąś historyjkę bo mnie wyśmieją z tym zaspaniem?
#studbaza
  • 21
@p____w: już nie poszłam, wstałam 15 minut spóźniona, gdzie jeszcze z 10-15 min się ogarnąć i dojść do uczelni też z 10 minut to już by poszło z 40 minut zajęć a trwają one 1,5 h to nawet by mnie nie wpuscil
@Karakan_yeabunny: nie no serio, mamy to w regulaminie że usprawiedliwionych można mieć 3. Ogółem to tak jest na większości przedmiotów i zawsze się zastanawiam co właśnie w przypadku jakiejś cięższej choroby ale no przez 5 lat studiów ani razu nie musiałam z nich korzystać aż do dzisiaj xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@manjobanjo: nie ma takiej opcji, zdarzają się różne choroby i wypadki. Nie mogą cię wyrzucić ze względu na zdarzenia losowe. Na uczelniach można mieć do 3 nieobecności nie usprawiedliwionych na ćwiczeniach. Co do zaspania to idziesz jakby nic się nie stało, przepraszasz i wbijasz na sale, bez tłumaczeń - to nie gimnazjum
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@manjobanjo: według mnie to są 3 nieusprawiedliwione. A co do wejścia po 40 minutach to wszystko zależy od prowadzącego, na rysunek gdzie zajęcia trwały po 5h nie było problemu, inaczej w przypadku zajęć które trwały po półtorej godziny.