Wpis z mikrobloga

Mircy, które #seriale zapowiadały się dobrze ale okazało się że są nudne i do niczego nie prowadzą?
Liczą się tylko subiektywne opinie, bonusy punkty za mniej znane seriale. Można oczerniać seriale które porzuciliście po kilku odcinkach.

Moje to na przykład:
- Leftovers - okłamali mnie że to sci-fi, a fabuła nie prowadzi nigdzie, ale muzyka w pytę;
- Undercover - szybko nudny się robi;
- Ozark - na początku wydawało się że będzie fajnie budował napięcie, ale szybko okazało się że nikt tam w ekipie tego nie potrafi;
- The Flash - naiwne, żenujące widowisko dla dzieci (obejrzałem cały :P);
- OA - też próbowali mnie nabrać na sci-fi, ale to bardziej bajeczka dla dzieci z ładną otoczką. Drugi sezon próbuje coś ratować, ale za późno;
- Punisher - niby zajebisty, ciężki serial, ale później ciężko się połapać już czy jest w nim jakikolwiek sens i na #!$%@? oglądamy głównego bohatera;
- 3% - znów mnie chcieli oszukać że to sci-fi, a to jednak telenowela. Na plus że długo się ukrywali;
- Suits - 5-6 sezon to już totalny prison break, jakbym dał radę dalej oglądać to pewnie by się cofnęli w czasie, albo wygrali nobla z prawa;

....

#netflix #hbogo #primevideo
  • 45
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@annotate: Jordskott. Pięknie zrobiony serial, mega klimatyczny. Ciekawy. Do czasu. Moim zdaniem przeogromny potencjał, ale słabo wykorzystany. Końcówka pierwszego sezonu to straszne pójście na łatwiznę
@shhocker: obejrzałem pierwszy sezon, a teraz z piąty raz próbuję obejrzeć resztę :> Może kiedyś... :D

@cytmirka: a przebrnęłaś do drugiego sezonu OA? :D Jakby tamten skrócili tak z 3x i zaczęli ten drugi, to może bym nie był na ten serial taki zły :> Ale cóż, teraz mam już zbudowaną niechęć do niego.
@petarda: ooo, dobre. Westworld zasnąłem w drugim sezonie, a był taki cudny wcześniej.

@janushek: no o to w tym wpisie przecież chodzi :D Oszukał mnie jakiś trailer, jedna recka i system podpowiedzi netflix :D Zorientowałem się późno, aż wygooglałem w końcu "czy cokolwiek się wyjaśni" i wyszło że nie :D

@Andi2991: Discovery? Kurde, mi podszedł. Naiwny jak to startrek, ale ładnie zrobiony, genialne cgi. Jest jeszcze Picard na Amazon