Wpis z mikrobloga

#hiphop #mata #muzyka #polskamlodziez #rap #gorzkiezale #kiciochpyta

Hip-Hop, Rap to nie mój konik ale czasem lubię posłuchać, odpaliłem płytę żeby zobaczyć co to ten MATA nawija.
Subiektywnie- straszne gówno i nie wiem jak można tego słuchać. I ten auto-tune wykręcony jak suty Sashy Grey.
Po tym wszystkim odpalam film Gonciarza o koncercie Maty i widzę jak gość grając taki szajs wsiada do helikoptera i odlatuje kilka metrów dalej do namiotu. O h&j tu chodzi? O gustach się nie dyskutuje ale wszystko ma swoje granice, czy jest jeszcze nadzieja dla polskiej muzyki?
Vanderwill - #hiphop #mata #muzyka #polskamlodziez #rap #gorzkiezale #kiciochpyta 

...

źródło: comment_1634651009kDuoijlYiWzVV8hcTZFdxn.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KIII:

najpierw kasujesz komenty, teraz udajesz jakiegoś eksperta chociaż nie odróżniasz Staten od Staton (iksde)

ale do czego tu piejesz? Chyba adresata pomyliłeś bo nic o żadnym Staton Island nie pisałem, to pisał chłop, któremu odpisywałem i jak się domyśliłem to była po prostu literówka, ale jasne przypieprzaj się do takich raczy jak nie masz do czego

Dawaj linki z forów które nie istniały w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
O gustach się nie dyskutuje ale

@Vanderwill: klasycznie xD

Oczywiście, że dyskutuje się o gustach. Są gusta i guściki

@psycha: no to dyskutujmy, czy lepsza jest pomidorowa czy ogórkowa, piwo czy wino xd Można o gustach tak rozumianych (czyli jako indywidualne, pozaracjonalne preferencje) rozmawiać, ale próby dowodzenia wyższości jednego nad drugim są bezcelowe - i mnie się wydaje, że o to w tym powiedzeniu chodzi
  • Odpowiedz
@KIII:

najpierw kasujesz komenty

a no i komentarz skasowałem bo mi się kliknęło wyślij w środku pisania, było w nim dokładnie to samo co w nienapisanym, tylko niedokończone, gdzieś w połowie ucięte.

Złapałeś mnie, wielkie zwycięstwo xDDDD
  • Odpowiedz
@mikeeho To też. Jest jeszcze ktoś sławny z małolatów, kto nie rapował?

Ale myślę, że z Matą było trochę inaczej. Co jakiś czas tak jest, że boomerzy odkrywają jakiś zespół i traktują go jak jakiegoś posłańca, głos młodzieży czy jakiegoś pokolenia. Tak było z np. nurtem grunge, gangsta rapem, itd. W Polsce kiedyś próbowano zrobić taką kapele ze Sweet Noise, była kasa na teledyski, komiks, featuringi, jakieś opowieści o Generacji X,
  • Odpowiedz
  • 0
@ShadyTalezz link z reddit przekierowany do Google Groups - sztooooooos. Gdy wydano 36 komórek to pewnie jeszcze nie byłeś nawet embrionem ew. mówiłeś np. "umegege". Dziadza rapsów, zwracam honor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KIII:

link z reddit przekierowany do Google Groups - sztooooooos.

tak, to legitny link do forum z lat 90, to na jakiej stronie zostało to zarchiwizowane nie ma żadnego znaczenia. Było tak jak napisałem, Wu Tang Clan w latach 90 postrzegano jako grupę dla białasów z przedmieść, mój argument był legitny a ten link jest na to dowodem i koniec.

Gdy wydano 36 komórek to pewnie jeszcze nie byłeś nawet embrionem ew. mówiłeś
  • Odpowiedz
  • 0
@ShadyTalezz przypieprzam się do to takich rzeczy że względu na to, że nie potrafiłeś nic sensownego mi odpisać żeby zaprzeczyć mojej tezie odnoszącej się do powstawania starych gwiazd rapu vs. nowych. Sam #!$%@?łeś, że SB wypromowała tego pajaca - myślisz, że tam kogoś promują bo zajebiste? Dorośnij, w dzisiejszych czasach nikt cię nie wypromuje pro bono nawet jak jesteś reinkarnacją Chopina więc daruj sobie tą rozpaczliwą obronę bananików bo przypominasz Beatkę
  • Odpowiedz
nie pisałem, że ten utwór jest wyznacznikiem czegokolwiek


@ShadyTalezz: Piszesz tak, to wynika z tego jak ujmujesz to kim jest obecnie i czym jest jego muzyka, a to zwykła patologia

#!$%@? mnie obchodzi, że ci się nie podoba. Zobacz sobie ile ma wyświetleń na yt, one są dowodem na to, że jednak się da.


@ShadyTalezz: Ma wyświetlenia, przykra sprawa gdy 8 mln ludzi to patusy
  • Odpowiedz