Wpis z mikrobloga

#hiphop #mata #muzyka #polskamlodziez #rap #gorzkiezale #kiciochpyta

Hip-Hop, Rap to nie mój konik ale czasem lubię posłuchać, odpaliłem płytę żeby zobaczyć co to ten MATA nawija.
Subiektywnie- straszne gówno i nie wiem jak można tego słuchać. I ten auto-tune wykręcony jak suty Sashy Grey.
Po tym wszystkim odpalam film Gonciarza o koncercie Maty i widzę jak gość grając taki szajs wsiada do helikoptera i odlatuje kilka metrów dalej do namiotu. O h&j tu chodzi? O gustach się nie dyskutuje ale wszystko ma swoje granice, czy jest jeszcze nadzieja dla polskiej muzyki?
Vanderwill - #hiphop #mata #muzyka #polskamlodziez #rap #gorzkiezale #kiciochpyta 

...

źródło: comment_1634651009kDuoijlYiWzVV8hcTZFdxn.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ShadyTalezz: Ja tak samo mam w dupie to co ty uwazasz czy to jest czy nie jest patologia, natomiast bycie publicznie szkodnikiem nalezy pietnowac i ja to w kilku komentarzach wobec ciebie staralem sie przekazac xD Rap sam w sobie jest patologiczny bo nijak sie ma do rzeczywistości przeciętnego nastolatka, to ze pewne kawalki oddaja rzeczywistośc nie oznacza ze jest czyms co tylko i wylacznie ja opisuje, albo jestes ignorantem
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: to weź pierwszego z brzegu igiego i powiedz ze to nie jest beztalencie za ktorym stoi sztab kudzi ktory robi mu kariere. A to tylko pierwszy kepszy o ktorym pomyslalem. Typie dzis zeby zrobic karierę w rapie to musisz miec pieniądze ktore zakryja wszystko inne. Nie ma nawet o czym rozmawoac
  • Odpowiedz
@keuaiBKonczylNocnomWartem: Zielonko nie ma sprawy: lecę z głowy bez namysłu: Lipali, John Mayer, Pezet, Kaleo, Type of Negative, Riverside, Alice in Chain, Godsmack, Brodka, Kortez, Limbowski, Raz dwa trzy, The Doors, Fish Emade Tworzywo, mój ukochany System of a Down, Suicideboys- długo by wymieniać, jak widzisz nie zamykam się na jeden gatunek :) Pozdrawiam cieplutko.
  • Odpowiedz
nie przejmuj się, mam tak samo. Ten jego kawałek patointeligencja był fajny, coś nowego, ale jak włączyłem jego nowa płytę to poczułem, że dawno takiego gówna nie słyszałem ¯_(ツ)_/¯


@Nolej: No właśnie tak zrobiłem, znałem patointeligencje, pomyślałem, że sprawdzę inne, puściłem Spotyfi od najpopularniejszych w dół. Odczucia takie same, CO TO JEST!?
  • Odpowiedz
akurat mate lubie za dosłownie kilka kawałków reszta to szajs dla jakis #!$%@?ów xD trzymaj sie kolego mam tak samo jak ty. Ja siedze w rapie troche bardziej i powiem ci że to jest zmora dzisiejszego swiata muzycznego w polsce. najwieksza popularnosc maja pseudo wykreowane gwiazdki lecace na autotune tak przejeanym ze uszy wiedną, ale nadrabiają dobrą reklamą i zapleczem hajsu, typy na koncertach lecą z plejbeku całe utwory a na scenie
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Eh, tak jestem stary to dlatego :D argument wieku to jest najlepszy argument przy braku argumentów.


@Vanderwill: Starzy ludzie najczęściej maja skostniałe mózgi i wypierają zachodzące zmiany w społeczeństwie, nie godzą się z trendami i oczekiwaniami młodszego pokolenia
  • Odpowiedz
@Frygus96:

to weź pierwszego z brzegu igiego i powiedz ze to nie jest beztalencie

no biorę i mówię, to nie jest beztalencie tylko jeden z najciekawszych raperów w polsce, bardzo fajnie bawiący się głosem i flow, z talentem do pisania mega ciekawych melodyjnie tekstów i chwytliwych refrenów, chłopak poza tym jest mega rapowym zajawkowiczem, który żyje tą muzyką. Rozumiem, że jesteś jednym z tych ludzi, którzy wyzywają od beztalenci każdego rapera, którego muzyka im nie siada i przez swojego uprzedzenia nie potrafią dostrzec oczywistego talentu.

za ktorym stoi sztab kudzi ktory robi
  • Odpowiedz
Kultura (jest) nie odzwierciedleniem rzeczywistości a nie jej kreatorem.


@ShadyTalezz: tu się mylisz, kultura jest kreatorem. Tak samo jest z prawem. Ustanowione prawo, co jest tylko zapisem, abstrakcją, zmienia rzeczywistość. (Np kierowcy jezdzą wolniej etc)
  • Odpowiedz