Wpis z mikrobloga

@Sajmonowski: dzięki temu jest coraz lżejszy, a co za tym idzie mniej pali i wyżej stoi. KIA już to dawno przemyslała

@Drail: dzięki, może na weekend uda się do kumpla rodziców na wieś wpaść i pożyczyć od nich co nieco sprzętu, prądu i placu na takie zabawy
@BratProgramisty: też jestem zadowolony z wizualnego aspektu. oczywiście muszę jeszcze piasty pomalować na czarno, żeby tak nie kontrastowało i zmienić śruby na
ImeNs - @Sajmonowski: dzięki temu jest coraz lżejszy, a co za tym idzie mniej pali i ...

źródło: comment_1634646788Ay6nyhu0yNhLQ5X9mjrOmq.jpg

Pobierz
@ImeNs: nie podcinaj nadkoli ! Zrobisz szparę przez ktora będzie lecieć syf na gorna część fartucha i dziura po 1 zimie. Prawidłowo powinno sie to zaklepać. Ewentualnie blacharz ogarnia zostawiając zapas na rancie do zaklepania na fartuch.
@Tonari_Totoro: dzięki za info. myślę że aż tak daleko nie muszę ciąć. póki co podetnę te plastiki (głównie zderzak) i wtedy będę jeździł i obserwował co się dzieje ¯\_(ツ)_/¯
@anonim1133: moje lenistwo też mi to mówiło ;p. a tak serio to muszę sobie to przemyśleć. teraz to na 100% musze podciąć ten zderzak i przetestować zawieszenie. bo trochę to taka testowa wersja. i jednak chciałbym się przekonać ze nie wtopiłem na tym kasy :D