Wpis z mikrobloga

  • 0
@Mershee często mam sny które dobrze idą po czym rozpoznaje że są to sny i nagle sen walczy ze mną by mnie nie wyposcic ze snu a na końcu zawsze screamer albo cos #!$%@? sie dzieję i jak sie przebudzam to słyszę często kroki albo mam wrażenie że coś się na mnie patrzy alb obserwuje
@Morwi musisz mieć duży młyn w głowie albo jest coś rzeczywiście nie tak. Ja przez dwa lata (Przedział 8-10 lat) miałam koszmary i widziałam tego samego psa po przebudzeniu w noc w noc koło łóżka, dopiero jak się przestałam bać i zwracać uwagę to samo znikło po czasie xd
@Morwi: Nic z tym nie zrobisz, lokacją opętana, wyprowadzaj się. Żaden klecha nie pomoże, egzorcyzmy kościelne to tylko wypędzanie mniejszego zła większym, rozłożonym w czasie. Ewentualnie z tobą jest problem, tak czy inaczej, kill yourself.
  • 1
@Marek_Tempe nic szczegolnego jade w aucie na tylnim siedzeniu i snije mi sie matka z ktorym mam srednie relacje po czym uswiadamiam sobie ze jest to sen i proboje sie obudzic i nagle cos sie na mnie rzuca jakas zjawa i sie budze i slysze kroki , schemat sie powtarza , rodzina dom zjawa i kroki , lub coś mnie goni