Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zmasowanyatak: Ale kiedy miałeś sprawę ? Jeśli to co tu jest na zdjęciu to na bank poszło do umorzenia, a nawet jak skierowali wniosek do sądu to i tak będzie umorzone. Mnie złapali pod koniec 19 albo 20 i skierowali wniosek ( bo karany ) a sąd i tak to umorzyl, bo niska szkodliwość. Kolega miał 2g też karany i umorzone
@fcpierniczek: ja miałem sprawę jakoś w 2017 albo 2018 roku. Możliwe, że od tamtego czasu się pozmieniały procedury w tych tematach. Inny znajomy miał w podobnym czasie również umorzenie na podobnych zasadach co ja a jeszcze inny miał normalną sprawę bo prokurator nie zgodził się na warunkowe umorzenie mimo wcześniejszej niekaralności kumpla. Dostał grzywnę 2000 zł czyli finansowo wyszło na to samo co u mnie ale on jest karany a ja
@dam115: taka historia, w którą trudno mi do dziś uwierzyc.

Na studiach pod klubem przy Batorego.
Kumpel wychodzi już z klubu, mija siedzących na murku dwóch kolesi i pyta ich o ogień, dostaje, zapala dżosza i idzie dalej w kierunku domu.
Tamci za moment wstają i pokazują blachę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie udało się wtedy ustalić czy to pech czy często się zdarza, że tajniacy siedzą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@niepopularna_opinia: prezentujesz tutaj wypaczone pojęcie "chronić i służyć", zapominasz, że służby porządkowe, w założeniu, działają dla obywateli.
Jaki dobroczynny wpływ na społeczeństwo ma robienie problemów gościowi, który ma przy sobie, patrząc po zdjęciu, mniej niż pół grama marihuany?

Brzmisz tutaj jak człowiek broniący wlepiania mandatów za przechodzenie na czerwonym o trzeciej w nocy, przez pustą ulicę.
takie njusy są za każdym razem wyśmiewane i wyszydzane przez ludzi w komentarzach, aż dziwne że dalej się tym chwalą xD


@zmasowanyatak: za bardzo mają mózgi wódą wypalone żeby to zauważyć. Rajdy na sklepy z legalnymi konopiami też czasem robią i się tym chwalą
@dam115: No ale co w tym dziwnego? Marihuana w polsce jest nielegalna, wiec procedury musza sie odbyc, a jak zlapali z towarem to nie moga go ot tak puscic. Gosciu zostanie zatrzymany na noc, rano bedzie mial o 5 rano przeszukanie, pozniej sprawa w sadzie i dostanie jakies zawiasy i to tyle w temacie.

Mialem taka sytuacje z kumplem ktory mial przy sobie dilerska porcje 0,25g. Wszyscy mieli z tego beke,