Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Manizle: w Szamotułach jest egzamin za 2 tygodnie, pytałem organizatora bo się wybieram. Pistolet i karabin są na bocznym zapłonie. Standard, Margolin i Suhl KK150, strzelba do popperów. Potem jest seria egzaminów w Gostyniu, tam z tego co wiem jest o tyle fajnie, że można przyjechać wcześniej i za drobną opłatą oddać kilka strzałów z broni egzaminacyjnej żeby wyczuć spust. Ja chyba pojadę do Szamotuł a w razie jakiegoś przypału poprawię
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Manizle: robiłem egzamin na patent w Gostyniu dwa lata temu, był kbks leżąc na 50m, chyba wostok, był pistolet bocznego zapłonu, jeśli dobrze pamiętam to margolin oraz s&w victory lub coś podobnego a strzelba była strzelana do popperow i do wyboru był bock albo winchester sxp defender.
Atmosfera bardzo przyjazna, prowadzący żartami i bardzo pozytywnym podejściem pomagali w przypadku stresu.
Lekarz na miejscu dostępny, do tego przed egzaminem za opłatą można
@Manizle: j/w w Gostyniu można za 100 zł przejść cały egzamin treningowo, ogólnie zdawało się tam dość łatwo ;) Aczkolwiek ktoś w PZSS już się przyczepił i następny egzamin wcale nie ma być taki łatwy.

Pamiętaj że najważniejsze jest abyś bezpiecznie się obchodził z bronią i czekał na polecenia egzaminatora, pytania możesz zadawać i nikt nie będzie robił Ci z tego tytułu problemu (nie każdy pistolet czy strzelbę obsługuje się tak