Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: patrząc na cenę wyjściową to faktycznie nieźle, ale generalnie ta cena.. ( ͡° ʖ̯ ͡°) te softflaski Salomona są bardzo parówkowate - da się tam włożyć jakieś inne pół litra?
Na pewno na plus możliwość przypięcia kijów, w sumie tylko tego mi brakuje w mojej aonije
@nohtyp_: to sa zwykle softy, zdjecie wyszlo w perspektywie stad wrazenie ze to takie dlugie i waskie tuby. Wchodza anonije softy, wchodza softy od hydrapaku, decathlonowych nie probowalem ale strzelam ze tez wejda tylko one maja spod polokragly.

No niestety salomon sie ceni i trzeba zaplacic za to. Na pocieszenie fakt, ze jesli nie potrzebujesz to oba flaski ci powinny od reki zejsc za 30-40zl/szt
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrShatan: zamówiłam po czym napisałam komentarz powyżej, wczoraj odebrałam w punkcie.

Jeszcze rozważam czy zostawiać, bo rozmiar ok, leży super, możliwości mocowania kijków sztos, ale martwi mnie przegroda między główna kieszenią a kieszenią na bukłak, bo jest z takiego szeleszczącego materiału jak wiatrówki, co może mieć plus w postaci tego, że wszystko co wsadzę do kieszeni nie będzie zapocone i mokre jak w innych plecakach, gdzie mam siatkę w tym miejscu