Wpis z mikrobloga

Uwaga popełniłem pewien eksperyment naukowy. Na wstępie zaznaczę, że kosztowało mnie to całe zawrotne 22.90 więc proszę o plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przedwczoraj kupując leki w aptece postanowiłem wziąć narkotest z racji na to, że ktoś ostatnio pytał się o tym jak to jest z thc po zażyciu cbd. Przed przystąpieniem zażywałem przez około miesiąc dobrze znany olejek 10%.
Zgodnie z instrukcją popełniłem test, wszystko negatywne, a jakże miało być inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko ta kreska z THC taka na słowo honoru. Postanowiłem zostawić więc test na 24 godziny. Nawet nie wiecie jak się zdziwiłem widząc następnego wieczora bladą, prawie niewidoczna kreskę od thc. Generalnie mógłbym jeszcze zrobić wyniki z krwi dla rzetelności, ale nie mam na to czasu.
W każdym razie postawię daleko idący wniosek, że pomimo tego, że deklarowana wartość 0.2% jest znikoma to jednak w testach widoczna.

#cbd
  • 9
@InteligentnaZielonka
@hempmont
A to nie jest przypadkiem tak, że wynik testu jest rzetelny przez powiedzmy godzinę po wykonaniu? Sprawdź instrukcje ale z tego co pamiętam też kiedyś robiłem jakiś apteczny test i w instrukcji było, że ważne co pojawi w krótkim okresie czasu a wyniki odczytywane później są już bezużyteczne