Wpis z mikrobloga

  • 7
Mirek 27 Szczecin

Zgłoszenie 06f12e6137529105 z dnia 2021-10-17 19:13:15

Imię: Mirek
Wiek: 27
Miejscowość: Szczecin

Kim jestem?
Cześć, jestem Mirek, 27 lat. Zawodowo zajmuje się programowaniem. Jestem raczej takim słabym introwertykiem, lubie wyjść do ludzi, ale
nie za długo i nie za często. Mam poczucie humoru i bardzo lubię rozmowy na różne tematy.

Wygląd
Ciemne włosy, 174cm wzrostu, 78kg. Krótki zarost, czasami broda. Sylwetka normalna

Zainteresowania
Mechanika samochodowa, programowanie, rower, bieganie, dieta, podróże, gotowanie, filmy i seriale, gry, psychologia. Oprócz tego sporo innych, zawsze jest o czym porozmawiać.

Czego oczekuję?
Chciałbym poznać dojrzalą emocjonalnie kobiete z którą mógłbym stworzyć poważny związek, który dążyłby do założenia rodziny. Chciałbym żebyśmy
razem dzielili niektóre zainteresowania i aktywności takie jak sport, wycieczki, wyjazdy, tematy do rozmów czy nawet seriale oraz wspólnie pomagali sobie przy zwykłych, codziennych czynnościach takich jak np. prowadzenie domu.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Byłoby idealnie gdybyśmy razem mogli uprawiać sport, chociaz od czasu do czasu. Porozmawiać przy kawie, razem coś ugotować, zająć się domem, odwiedzić
rodzine i znajomych, razem wyjść na miasto, pozwiedzać lub coś zjeść. Wieczorem posiedzieć przy lampce wina i coś fajnego obejrzeć.
Raczej takie zwykłe życie, jednak możliwie aktywne.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub jak najbardziej, dzieci też.
Alkohol pije ale w umiarze i raczej poza grupami które tankują do oporu.
Nie pale, ale akceptuje.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonyszczecin #mirekszukamirabelki
  • 3
  • Odpowiedz