Wpis z mikrobloga

Wczoraj jak kupowałem w macdrive cheesa i musiałem sie chwile zastanowic jaki napoj do tego, to jakas #p0lka za mna zatrabila zebym sie pospieszyl. no to ja nie zastanawiajac sie dlugo podjechalem do okienka i oplacilem dwa zamowienia, moj i auta z tylu. jak ona podjechala i sprzedawca powiedzial jej ze ja juz oplacilem to wychylila sie troche z auta i pomachala mi w gescie ‚dziekuje’. widac bylo tez ze jej sie glupio zrobilo. jak podjechalem do drugiego okienka to pokazalem dwa paragony, wzialem dwa zamowienia i odjechalem xD a chamska #p0lka niech se stoi drugi raz. tak wyglada moja codzienna walka z #p0lka #przegryw #heheszki #tinder
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@rakuu123:

Uwierzyć w to może tylko osoba która nigdy nie korzystała z McDrive. I to przy założeniu że ma iloraz inteligencji śledzia.
  • Odpowiedz
@rakuu123: niby jak mogłeś opłacić i mieć paragon kogoś za tobą jak nie wiedziałeś co zamówi i ile zapłacić? Sprzedawca też wróżką nie jest i nie mógł tego wiedzieć i dać ci paragon.


@mk321 Teoretycznie mógł poczekać aż Ci z tyłu złożą zamówienie i wtedy za nich zapłacić.
  • Odpowiedz
Swoja droga w Polsce sa systemy i na ekranach kasjerzy maja wizualna reprezentacje aut i na jakim etapie są. Awykonalne w Polsce.
  • Odpowiedz
@Bleck: Jeżdżę z kumplem w delegacji i jak zamawiamy na dwa rachunki to normalnie dają oby dwa zamówienia bez paragonów


@Sebciou: Na dwa rachunki jest to traktowane jako łączone zamówienie. Jak płacisz za kogoś z kim zamówienia nie miałeś łączonego to musisz okazać paragon.
  • Odpowiedz