Wpis z mikrobloga

#rozdajo #pieniadze #zadarmo #ankieta #psychologia #moralnosc #4konserwy #alenietylko

Zasady:
- Wypełnienie ankiety: https://forms.gle/xcJaLEUwJNJmsYvz5
- Zostawienie plusa
- Zostawienie komentarza

Nagroda:
- 20zł dla jednej wylosowanej osoby
- Narzędzie: http://mirkorandom.x25.pl/ #mirkorandom

Wyniki:
- Losowanie w piątek 22.10.2021, godzina 18:00
- Zwycięzca zostanie ogłoszony i poproszony o numer konta. Jeśli nie poda konta, pieniądze zostaną przekazane do Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku.

Pozdro i dzięki!
piotr-bogdan - #rozdajo #pieniadze #zadarmo #ankieta #psychologia #moralnosc #4konser...

źródło: comment_16344746979ZAJ2o3HxflyCEX7yGEDOU.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotr-bogdan: to czemu marnujesz czas na psychologię?

do mnie dopiero na 3 semestrze dotarło jakim ten kierunek jest p--------o, a późniejsza lektura witkowskiego tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu
  • Odpowiedz
@piotr-bogdan: Pytania z negacją powinny być zakazane w takich badaniach...

Nie należę do osób stale martwiących się.

A łatwiej nie nie było?:

Należę do osób stale martwiących się.

Wtedy odpowiedź Zgadzam się/Nie zgadzam się byłaby trochę łatwiejsza.
  • Odpowiedz
@dosprzet: Zgadzam się, że kierunek pozostawia wiele do życzenia. Staram się jednak rozróżniać ziarna od plew, a też dużo czytam i uczę się niezależnie od toku studiów. Traktuję to jako etap na ścieżce do zawodu psychoterapeuty, do którego kilka lat temu odkryłem wewnętrzne wołanie.
  • Odpowiedz
@leczsie @chrominancja @DontLookBackInAnger @Konrados : W badaniu użyłem gotowych, niezmienionych kwestionariuszy, które wcześniej zostały zbadane statystycznie. Mimo, że zgadam się z dużą częścią uwag, modyfikacja pytań musiała by się wiązać z nowym badaniem samych właściwości statystycznych (psychometrycznych) samego nowego kwestionariusza. Nie jest to przestrzeń do pracy magisterskiej. Wyjaśnię tylko, że nie ma tu dużego znaczenia odpowiedź jednej osoby na każde osobne pytanie, a statystyczna tendencja grupy osób do
  • Odpowiedz