Wpis z mikrobloga

@thority: no tak przecież ty i prawackie młotki nie zakopaliscie by niczego co konserwa wstawi na wykop, nawet móją zarzutkę twoje ziomki z jaskini łykneły bez krytycznie, nie zapomnij xD neuropa przynajmniej jest uczciwa. Przeczytali znalezisko, uznali że nie prawdziwa informacja i zakopali. A dla was to jakiś szok bo za #!$%@? byście nie zakopali prawackich treści nawet jeśli były by najgorszym gównem.
  • Odpowiedz
@NijuGMD: nie głupio ci jak twoi koledzy z wykopa tak ochoczo z twardzielem w spodniach wykopują znalezisko o tym jak to geje są głównymi nosicielami HIV? Nie głupio ci jak twoja ukochana partia w spocie wyborczym używa słowa geje jako obrazę? Dla mnie jesteś jak taka Blair White, pick me girl dla prawactwa, która w debacie ze skrajniejszą republikanką pozwala się obrażać i skula głowę jak pies. Ja rozumiem w
  • Odpowiedz
@thority: nawet nie zauważyłem póki nie zaczęliście się podniecać pod innym znaleziskiem xD, stąd link do tego postu. Idź wyluzuj się pooglądaj meczyk wysp owczych z Lichtensteinem sprawdź czy na bank nie klękali xD
  • Odpowiedz