Wpis z mikrobloga

@dubstract: No niemożliwe, spodziewałeś się, że wykopywałbym jak to Dr Mentzen ZMASAKROWAŁ LEWAKA ZOBACZ HIT?

Jak już tak ci się nudzi to możesz znaleźć, gdzie ja atakuję mniejszości, bądź celowo rozpowszechniam fałszywe informacje np. o pandemii. Wtedy przyznam ci rację, że też manipuluję jako konserwy.
Jak już tak ci się nudzi to możesz znaleźć, gdzie ja atakuję mniejszości, bądź celowo rozpowszechniam fałszywe informacje np. o pandemii. Wtedy przyznam ci rację, że też manipuluję jako konserwy.


@TenTypZez: a gdzie ja pisałem, że to robisz? Piszę tylko o twojej hipokryzji, gdzie piszesz o prawicowym ścieku, ale już nie masz problemu z wykopywaniem lewicowego ścieku. Sam zakopuję niektóre szurskie znaleziska o pandemii, wielokrotnie wykopywałem Zadnberga jak zdarzy mu się
a gdzie ja pisałem, że to robisz? Piszę tylko o twojej hipokryzji, gdzie piszesz o prawicowym ścieku, ale już nie masz problemu z wykopywaniem lewicowego ścieku.


@dubstract: No to pokaż, jaki to lewicowy ściek wykopuje. Chyba, że dla ciebie każda informacja, która nie potwierdza świata według konfederacji, to jest lewicowy ściek. Ale to by było już myślenie jak w sekcie, nie sądzisz?
@TenTypZez: Poniżej ostatnie wykopane przez ciebie znaleziska wg autorów (z 2 pierwszych stron w twoim profilu). Dla ułatwienia pogrubiłem te, które wykopałeś dodane przez neuropków. Kilku nicków nie kojarzę, a pewnie też są z neuropejskiej listy. No masz rację. Wcale to nie jest lewicowy ściek, wcale to nie jest spam polityczny na wykopie. xD Jak JEDNA osoba wrzuca co 2 dni znalezisko o Konfederacji (mówię tu o Kleopatrix) to uważacie, że
@dubstract: Ale miałeś napisać, jaki to lewicowy ściek wykopuje. Wykopywanie od konkretnych użytkowników, to nie zbrodnia. Tym bardziej, że wymieniłeś tych, co wołają z neurolisty, więc raczej oczywiste, że na ich znaleziska trafię częściej.

Nie znalazłeś żadnego rozumiem, że taką listę stworzyłeś? Dzięki, będę używał jako dowodu na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak JEDNA osoba wrzuca co 2 dni znalezisko o Konfederacji (mówię tu o Kleopatrix) to uważacie, że Wykop jest prawackim ściekiem


@dubstract: Zasadniczo to po kilka znalezisk dziennie i to wszystkich z własnej strony internetowej. To nie spam? A on nie jest jedyny, oprócz niego cała masa innych jeszcze wrzuca takie znaleziska.
@dubstract: No dobra, ale miałeś napisać jaki to lewicowy ściek wykopywałem, tzn jakie znaleziska które według ciebie nie powinny się na wykopie znaleźć z jakiegoś powodu. Ja wcale nie przeczę, że wykopuję i czytam głównie znaleziska polityczne, bo takie mnie też interesują.
@TenTypZez: Jak się nazywa ta masa innych? Ja kojarzę może maksymalnie 2, w porywach nicki bardziej aktywne w tych tematach. Reszta jest randomami, które czasami coś wrzucą. Nie widzisz różnicy między nimi, a zorganizowaną grupą spamerską neuropy, która ma własne listy, dzięki którym w minutę na główną przepychają swój spam, który bez wołania kończy albo zakopany, albo z 10-20 wykopami tych samych użytkowników? Czy znaleziska, do których trzeba wołać 1000 osób
Jak się nazywa ta masa innych?


@dubstract: No choćby ty xD

Czy znaleziska, do których trzeba wołać 1000 osób aby przeszły na główną, bo inaczej się nie przebiją to nie ściek?


@dubstract: Jak widać nie trzeba wołać do wykopywania, bo ludzie głosują z własnym sumieniem, również zakopując, jak się im znalezisko nie podoba. Widziałeś nawet dowód dzisiaj, rozumiem nie trafiło?

No i jak tam ten lewicowy ściek u mnie, jeszcze