Wpis z mikrobloga

Ten ban pokazuje czyje zgłoszenia mają znaczenie. Możesz zgłaszać manipulacje, informacje nieprawdziwe, obrażanie innych, kilkadziesiąt prawidłowych zgłoszeń i nic poza usunieciem treści. Neuropa raz zgłosiła swojego i ban ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DurzyPszypau: A nie aby to, że konserwy zwołujące się z list zakopują wszystko, co nie zgadza się z ich linią programową, jako informacja nieprawdziwa, stąd mała skuteczność takich zgłoszeń?
  • Odpowiedz
@thority: Kolejna wojna domowa w neuropie? A coś tam mówili, że już pozbyli się czerwonej frakcji.
@gromota pewnie niedługo usunie sobie konto, założy nowe i będzie miał "czystą" kartotekę jak to jest w zwyczaju neuropków. Prawda jest taka, że dodając jego wcześniejsze konta jak @bigota i inne, to już dawno na perma zarobił.
  • Odpowiedz
@kniaz_jarema: w sumie to nie chciało mi sie za bardzo czytac ocb tam w ogóle. Mata czyli oskarkowy raper i jego stary czyli Stary Maty i Zandberg, który ze starym sie pokłócił o prawo pracy na twitterku. Ale faktycznie wygląda na konfikt squatowej i banknotowej lewicy wykopowej.
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: Mówisz o tym tagu, gdzie uważają za manipulacje rzekome wołanie do wykopywania, które nawet jakby istniało, to jest zgodne z regulaminem wykopu? Przecież masz tutaj czarno na białym dowód, że to jednak nie do tego lista. Zgłoszenie najpierw musi być sensowne, a nie tylko na zasadzie "panie moderatorze on nie jest prawakiem, pomusz"

Przecież ten portal to prawicowy ściek. Serio, już każde znalezisko musiałoby być o koronawirusie czy murzynie
  • Odpowiedz
Mówisz o tym tagu, gdzie uważają za manipulacje rzekome wołanie do wykopywania, które nawet jakby istniało, to jest zgodne z regulaminem wykopu


@TenTypZez: Nie, wejdz tam to sie przekonasz.

Tobie się wydaje, że prześladują dobrych chłopaków prawaków,


@TenTypZez: Nie wydaje mi się, bo zgłaszam zarówno jednych jak i drugich i widzę jakie są decyzje podejmowane w identycznych naruszeniach.
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: Przecież ja widzę jakie ty tutaj naruszenia wrzucasz xD Cały czas neurolistę wymieniasz jako manipulację i dalej nie rozumiesz różnicy między tym, a zwoływaniem się do zakopywania treści. Rozwiązanie jest proste, to nie moderacja jest stronnicza, to ty taki jesteś.
  • Odpowiedz
Twórz więcej spamu o tym, że ktoś nie dodał do śmiesznego obrazka tagu #polityka


@El3xetor: Nie ja stworzyłem regulamin, miej pretensje do administracji albo zacznij odpowiednio tagować, to nikt tego nie będzie zgłaszał jak nie narusza regulaminu. Proste, nie?
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: Kleopatrixx wielokrotnie wołał. No i ban był nie tylko za to, ale za wiele innych manipulacji, informacji nieprawdziwych które non stop ze swojej listy tu wrzucał. Z resztą propaganda ci przeszkadza, a kleopatrixx startujący z list korwina już wiarygodny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: Wejdź w jakiekolwiek znalezisko z listy neuropy w pierwszych minutach po wołaniu. Zobacz ile zakopów od tych samych osób masz przy każdym znalezisku. No i choćby to za co teraz dostał bana. Albo uświadom mnie w jakim to celu tagowaliście wszelkie wrzutki neuropy na własnym tagu z innymi konserwami. Tak kolekcjonersko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: No nie masz ludzi ewidentnie zakopujących zaraz po zawołaniu z listy. Widzisz różnicę? No i znaleziska z neurolisty raczej nie łamią regulaminu np. w sprawie propagowania nienawiści, co znaleziska konserw robią nagminnie, za co są też zakopywane i usuwane.

No i patrz, gromota dwa razy złamał regulamin i dwa razy dostał bana. Dalej twierdzisz, że tutaj jakaś lewacka moderacja? Przecież sam sobie przeczysz xd A akurat tacy ludzie jak
  • Odpowiedz