Wpis z mikrobloga

Jak widać nie trzeba wołać do wykopywania, bo ludzie głosują z własnym sumieniem, również zakopując, jak się im znalezisko nie podoba. Widziałeś nawet dowód dzisiaj, rozumiem nie trafiło?


@TenTypZez: No brawo, Neuropki zgłosiły jedno znalezisko swojego politycznego trolla, ale wykopały prawie 600 innych. Mówisz, że w kilkadziesiąt sekund od wołanka Neuropki są w stanie zapoznać się ze znaleziskiem i uznać czy im się podoba czy nie i jeszcze napisać jakiś
  • Odpowiedz
@dubstract: No fakt, nie wypowiedziałem się w tym konkretnym poście precyzyjnie, aczkolwiek to ty do mnie napisałęś o wykopywaniu lewicowego ścieku i cały czas dyskusja toczyła się tego.

I znalazłeś już ten lewicowy ściek? Nieładnie tak kłamać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dubstract: Ja dobrze wiem, co tam jest, wiem też że nie ma żadnego "lewicowego ścieku". Ty zapewne też, bo przeszukałeś wykopywane przeze mnie znaleziska i żadnego nie znalazłeś, aby tu wkleić. No ale rób fikołki dalej, może koledzy nie zauważą.
  • Odpowiedz
@thority: Ojej. Miernota poleciała? Piekło zamarzło :| ... albo się okaże że pomyłka i zaraz typa będą modki przepraszać.

Pamiętam sytuację z Majkiem. Niby perma dostał a na drugi dzień już był z powrotem. Co się działo za kurtynką, mogę się jedynie domyślać.
Pierwszy raz widziałem aby kogoś z zaświatów przywrócili i to jeszcze mendę.
Modek pewnie dostał wtedy duży opieprz.

Nie cieszył bym się jednak przedwcześnie, zaraz wróci na
  • Odpowiedz