Wpis z mikrobloga

prywatna firma, może robić co chcesz, chce pomagać kobietom niech pomaga, jak Ci tak żal to załóż swoją firmę i pomagają facetom i nie będziesz zadowolony.


@loco69: Nie. To że wszystkie firmy p------ą o pomaganiu kobiet jest efektem tego jak wyprany mózg ma obecnie społeczeństwo. W istocie firmy mają w------e na kobiety, robią to co się dobrze kojarzy (virtue signaling), ponieważ mają nadzieję na to, że to się opłaci. A
  • Odpowiedz
całkiem sporo przegrywkow się rzuciło i ja zaczęło jechać... Biedna dziewczyna, nie wiedząca na co się porywa...


@little_muffin: debili znajdziesz w każdej dziedzinie życia, w każdym środowisku. Ja pamiętam, że jej dziękowano i osobiście też bardzo doceniam jej działania.
  • Odpowiedz
@little_muffin: "mężczyznom nie opłaca się pomagać" XDD No ta wiadomo, na mężczyzn to tylko splunąć. Jedynie kobiety zasługują na pomoc; od firm, organizacji non-profit i od państwa.

@ImYourPastClaire: "Samotnych ojców w społeczeństwie jest tak mało..." No ta wiadomo. Mniejszościom trzeba pomagać i się o nie troszczyć, no chyba że gdzieś jakąś mniejszość stanowią mężczyźni. Wtedy wyjebka i niech sobie radzą sami XDD

Seksizm w 2021 jest troche cringowy.
  • Odpowiedz
@little_muffin: Generalizacja, jechanie po stereotypach i odmawianie komuś prawa do uzyskania pomocy ze względu na płeć? Widzę głeboko zinternalizowaną mizoandrie. Szkoda, ale pewnie można to wyleczyć wizytami u psychologa. Tak jak pisałem: seksizm w 2021 to troche cringe.

Ktoś cię skrzywdził?
  • Odpowiedz
Więc pytam się kolejny raz gdzie to faworyzowanie kobiet istnieje w praktyce? Bo ile mozna czytać tego płakania na tej stronie pełnej idiotów. W dupie byliście i g---o widzieliście.


@Wejszlo: wiek emerytalny, dni w saunach/basenach tylko dla kobiet, stypendia tylko dla kobiet, staże tylko dla kobiet (choćby takie gównofirmy Intel i CD Projekt Red), więcej punktów w konkursach tylko dla kobiet, dotacje z Urzędu Pracy tylko dla kobiet, mam wymieniać
  • Odpowiedz
C--j z samotnymi ojcami, chlopakami z domu dziecka i tymi z rodzin, w ktorej byla p-----c xD obrzydliwa reklama.


@Jamniki2: No to stwórz jakąś akcję "Pomagamy jak umiemy mężczyznom", wolny kraj, kto ci broni...?

Oh, wait! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jamniki2 baby były traktowane seksizmem przez pierdyliard lat, a mężczyźni faworyzowani, przez ten czas kobiety doświadczały realniejszych dyskryminacji niż jakaś durna reklama, bo były traktowane przedmiotowo i wykluczane z życia społecznego, to chyba możesz jakoś przeżyć, że w twoich czasach wreszcie się coś zmienia, nie pasuje Ci reklama to nie kupuj w Rossmanie, elo, masz do wyboru jeszcze hebe, superpharmy i inne.
  • Odpowiedz