Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: to tylko akcja marketingowa xD nikt nikomu pomagać nie będzie xD ja p------e co za dzbany tu siedzą, nie przestaje mnie to zadziwiać xDDD
  • Odpowiedz
@Jamniki2 Tak naprawdę to antyreklama. Jak to zobaczyłem to zastanawiałem się w czym dziecko płci żeńskiej jest lepsze (lub gorsze skoro tylko im chcą pomagać) od tego płci męskiej.
  • Odpowiedz
@abcde:

ale wy wszyscy głupi jesteście xD przecież to nie jest akcja pomocy, bardziej akcja marketingowa. Ktoś na górze

sobie policzył że opłaca się kierować swoje reklamy do kobiet bo to przyniesie największe zyski. Tak zrobil. Coś tak > pewnie przekazują ale w dalszym ciągu pewnie wkecej na tym zarabiają. A ty wykopki płaczą że nikt im nie pomaga > xD

Powiem więcej, mężczyznom faktycznie mało kto pomaga, a zwłaszcza inni mężczyźni. Nie wspieracie się

nawzajem, raczej ciągnięcie w dół. Nie mówiąc o wyśmiewaniu słabszych, proszących o pomoc. To jest problem. A > nie akcja marketingowa firmy sprzedającej głównie rzeczy, które kupują
  • Odpowiedz
@k8lin to tylko akcja marketingowa xD nikt nikomu pomagać nie będzie xD ja p------e co za dzbany tu siedzą, nie przestaje mnie to zadziwiać xDDD

Niby skąd ta informacja? Wiesz, że jakby sobie tak gadali bez pokrycia to jest na to paragraf?
  • Odpowiedz