Wpis z mikrobloga

Kogoś dziwi tak ostra reakcja tej kobiety?
Miała - jak się domyślam - względnie fajną i normalną córkę, a wyrosła z niej tęczowa feministka ze spranym łbem. Wychowujesz dziecko na normalną osobę, a wyrasta z niego pożałowania godny, wyprany z wartości NPC chodzący na półnagie spędy "lgbt" i bredzący coś o transach i prześladowaniach gejów przy rodzinnych obiadach.
Nie dziwię się niektórym rodzicom, że wyrzucają takie osobniki na bruk - z ich dzieci zrobiono bezmyślne produkty zachodnich korpo; w sporej części przypadków nie do uratowania ¯\_(ツ)_/¯
#polska #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazlgbt #bekazpodludzi
F.....r - Kogoś dziwi tak ostra reakcja tej kobiety?
Miała - jak się domyślam - wzgl...

źródło: comment_1634417134gfQ2VYKRmOuzuDzjRNYy2Q.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@DarkAlchemy: no właśnie już nie nadążam za tymi wymysłami lewactwa, wydawało mi się że albo komuś podobają się kobiety albo mężczyźni, ewentualnie jedno i drugie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Zales360: to poczytaj, patrząc na to jak podchodzisz do tematu to może nie Ty, ale ktoś ze znajomych, z żoną i dziećmi, może być panseksualny ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Chociaż właśnie odkryłem, że pod tym pojęciem się teraz kryje trochę inna historia niż tą którą znałem, więc już sam nie wiem xD
  • Odpowiedz
@FailureMaster: Przecież ta baba to idiotka, która nie wierzy też w pandemię, a ludzie, którzy chorują na Covid-19 wg niej udają xD

Odkleiło jej się totalnie, jak można takiej kretynki bronić?

A prawda jest taka, że LGBT sobie spokojnie żyło w cieniu, a to PiS zaczął ich wykorzystywać do walki politycznej.
I żeby nie było, moim zdaniem z obu stron są odklejeńcy, bo taki Margot też nie powinien żadnego rozgłosu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@DarkAlchemy: no właśnie już nie nadążam za tymi wymysłami lewactwa, wydawało mi się że albo komuś podobają się kobiety albo mężczyźni, ewentualnie jedno i drugie


@Zales360: Panseksualizm to pociąg do osób niezależnie od ich płci czy tożsamości płciowej. Uważają one, że te terminy nie mają nic wspólnego z ich uczuciem.

Tyle i dla niektórych AŻ tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Reezu Czyli dorabianie ideologii do biseksualizmu. I po co?

@Flypho: No nie, bo biseksualizm obejmuje mężczyzn i kobiety, Panseksualizm obejmuje tożsamości płciowe i inne płcie

Za tym co wyszukałem w internecie, ja tam się tym niezbyt interesuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Reezu
Jest i są na to dość twarde dowody naukowe.
@Flypho: Jak i na fakt istnienia tożsamości płciowej i wielu innych temu podobnych zagadnień.

Nie wiem czemu się wykłócamy na ten temat, nie wiem również czemu miałoby to komuś przeszkadzac. Nie robi to nikomu krzywdy, więc po co?

I jak już wspominałem, świat nie jest czarno biały, tak jak podniesienie akcyzy nie zawsze powoduje wzrost dochodów do budżetu.
  • Odpowiedz
  • 21
@Reezu Masz jakieś naukowe dowody na istnienie tożsamości płciowej czy bierzesz to na wiarę? Jak mogę zbadać swoją tożsamość płciową? Tylko proszę bez jakiegoś "czucia". Nauka to nie żadne czucie tylko badania, pomiary i wnioski.
  • Odpowiedz
zrobiono bezmyślne produkty zachodnich korpo; w sporej części


@FailureMaster: tu się nie ma co śmiać, to jest analogiczna sytuacja do tego co robiono z dziećmi w Sowietach

ci co chcą dzieci na ludzi wychować mają przed sobą wielkie wyzwanie
  • Odpowiedz
@FailureMaster jeśli uważasz, że viola kolakowska jest normalna, to sam masz coś z głową xD baba co chwilę wyzywa innych od satanistów, illuminati, reklamuje olejki mocy, wysokie wibracje i jad żaby zamiast szczepionki XD w koronawirusa oczywiście nie wierzy, a ludzie pod tlenem w szpitalu udają dla atencji.
Jeśli ktoś sprał jej córce głowę, to ona sama.
  • Odpowiedz