Wpis z mikrobloga

Kogoś dziwi tak ostra reakcja tej kobiety?
Miała - jak się domyślam - względnie fajną i normalną córkę, a wyrosła z niej tęczowa feministka ze spranym łbem. Wychowujesz dziecko na normalną osobę, a wyrasta z niego pożałowania godny, wyprany z wartości NPC chodzący na półnagie spędy "lgbt" i bredzący coś o transach i prześladowaniach gejów przy rodzinnych obiadach.
Nie dziwię się niektórym rodzicom, że wyrzucają takie osobniki na bruk - z ich dzieci zrobiono bezmyślne produkty zachodnich korpo; w sporej części przypadków nie do uratowania ¯\_(ツ)_/¯
#polska #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazlgbt #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1634417134gfQ2VYKRmOuzuDzjRNYy2Q.jpg
  • 25
@FailureMaster: Przecież ta baba to idiotka, która nie wierzy też w pandemię, a ludzie, którzy chorują na Covid-19 wg niej udają xD

Odkleiło jej się totalnie, jak można takiej kretynki bronić?

A prawda jest taka, że LGBT sobie spokojnie żyło w cieniu, a to PiS zaczął ich wykorzystywać do walki politycznej.
I żeby nie było, moim zdaniem z obu stron są odklejeńcy, bo taki Margot też nie powinien żadnego rozgłosu nigdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@DarkAlchemy: no właśnie już nie nadążam za tymi wymysłami lewactwa, wydawało mi się że albo komuś podobają się kobiety albo mężczyźni, ewentualnie jedno i drugie


@Zales360: Panseksualizm to pociąg do osób niezależnie od ich płci czy tożsamości płciowej. Uważają one, że te terminy nie mają nic wspólnego z ich uczuciem.

Tyle i dla niektórych AŻ tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Reezu
Jest i są na to dość twarde dowody naukowe.
@Flypho: Jak i na fakt istnienia tożsamości płciowej i wielu innych temu podobnych zagadnień.

Nie wiem czemu się wykłócamy na ten temat, nie wiem również czemu miałoby to komuś przeszkadzac. Nie robi to nikomu krzywdy, więc po co?

I jak już wspominałem, świat nie jest czarno biały, tak jak podniesienie akcyzy nie zawsze powoduje wzrost dochodów do budżetu.
@FailureMaster jeśli uważasz, że viola kolakowska jest normalna, to sam masz coś z głową xD baba co chwilę wyzywa innych od satanistów, illuminati, reklamuje olejki mocy, wysokie wibracje i jad żaby zamiast szczepionki XD w koronawirusa oczywiście nie wierzy, a ludzie pod tlenem w szpitalu udają dla atencji.
Jeśli ktoś sprał jej córce głowę, to ona sama.