Wpis z mikrobloga

Po 5 latach #taniec (byłem ojcem tagu #tuxtanczy, usunąłem konto i znowu wróciłem na wypok), przerzuciłem się na #bieganie. Człapie już od 5 miesięcy (jakieś 3x w tygodniu), może wyniki same bez szału, 5km poniżej 30 minut na zawodach to było na razie max co osiągnąłem, ale efekty pozabiegowe na tyle zacne że kontynuuje przygodę dalej:
- znowu mieszczę się w spodnie XD jak całe życie ważyłem poniżej 70kg tak po lockdownach dobiłem do 76 i po raz pierwszy w życiu spodnie ciasne się zrobiły. Teraz stanęło na jakimś 73-74 ale nie wiadomo ile w nogi poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- schudł również portfel łącznie o jakieś 2k: ciuchy, buty, konsultacje z fizjoterapeutą, garmin, akcesoria do siły/rollowania/mobilności
- sen zdecydowanie intensywniejszy również w dniach bez treningu
- można żreć ciastka bez wyrzutów sumienia
- tętno spoczynkowe zeszło poniżej 50bpm, jeszcze temat na wszelki wypadek będę pilnował u kardiologa
- jak całe życie przeziębiałem zatoki, teraz w 5 stopniach nie mam problemu ćwiczyć
- stres wyraźnie niższy
- definitywnie odechciało mi się alkoholu, chociaż piłem to jakieś jedno piwo max na tydzień ale teraz nic totalnie

Wszedłem w temat z rigczem, bez podbijania ego ciśnięciem do odciny, bez słuchania #!$%@?ów że jak masz człapać w tempie emeryckim 7min/km to lepiej zostań w domu... I w sumie nie żałuję. Co wiosna przyniesie? Zobaczymy. Na razie w ten weekend cisnę na sztafecie z firmą 5km a na dzień niepodległości dyszka i chyba tyle na ten rok ;)
N.....p - Po 5 latach #taniec (byłem ojcem tagu #tuxtanczy, usunąłem konto i znowu wr...

źródło: comment_1634279169C7X6Zwn0y7173P0uHzonk6.jpg

Pobierz
  • 17
bez słuchania #!$%@?ów że jak masz człapać w tempie emeryckim 7min/km to lepiej zostań w domu... 


@Nxtp: to jest najgorsze XD Ja podszedłem do biegania tak z dnia na dzień bez ciuchów i sprzętu. Po pół roku jak sie wciągnąłem w temat to zacząłem czytać jak biegać, jak przygotowac sie do półmaratonu itp. I wtedy sie dowiedzialem, ze moje kolana wybuchly juz 3 razy, ze bez diety i planów treningowych to
Wszedłem w temat z rigczem, bez podbijania ego ciśnięciem do odciny, bez słuchania #!$%@?ów że jak masz człapać w tempie emeryckim 7min/km to lepiej zostań w domu...

@Nxtp: niby tak, ale garmin jednak wjechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)