Wpis z mikrobloga

@Eternit_z_azbestu: Pamiętam że był problem z paliwem i nagle Toyota wyskoczyła na no. 1 w USA ale o problemach z emisjami tak dawno temu to nie kojarzę.

W europie coś takiego działo się w latach 90tych i po dodaniu katów nie było takich spadków mocy
@cwlmod: Problem z emisjami był ogromny, smog od aut w amerykańskich miastach to była norma. Bo wyobraź sobie tysiące aut z silnikami 4-5-6 litrów to był ówczesny standard bez żadnych systemów oczyszczania spalin. I tak, to oni byli pionierami rozwiązań eko w autach, pierwsze katalizatory, EGR, albo tzw smog pompy (taka zwykła pompa na pasku osprzętu #!$%@?ąca część spalin do dolotu) to były auta amerykańskie już na początku lat 70-tych. W
@Zalogo: takie camaro tylko z lat 2000 to na mnie działa jak nic innego, ta szeroka maska i wygląd powodują u mnie autentyczną ekscytacje i nie mam tego przy droższych mercedesach ale i tak jeżdżę mercedesami bo amerykańskie fury to badzie w porównaniu do niemca, za kilka lat sobie kupię camaro i polatam z rok