Wpis z mikrobloga

@voot: nie no ja tylko odniosłem się do tego, że znasz panią doktor która zna całę javadoc na pamięć, a #!$%@? potrafi i wskazuję tobie i OP jaka jest różnica między tym seniorem 15k a doktorem z którego ten się śmieje
@tomasztomasz1234: no z tego co tam koleś odpowiedział wynika, że to jest powszechna wiedza i zakładają, że nie trzeba o to pytać, ale pytania się zdarzają.

@non-serviam: senior 15k, to bardzo często też doktor :) No ja uznałem, że mówimy w tym temacie właśnie o takim doktorze co #!$%@? potrafi, bo inni nie siedzą przecież na uczelniach jako zwykli wykładowcy. A w sumie zresztą gadamy tutaj o doktorancie, to jeśli
@tomasztomasz1234: A bo taki będzie atakował ambitne projekty a często najlepiej zarabia się na bzdurach.

Zresztą taki komediowy aktor bez umiejętności ale z ładną gębą też zarobi więcej od świetnego aktora teatralnego.
@tomasztomasz1234: Senior Java znajacy 3 frameworki na krzyż robi robotę i przynosi dochód firmie, doktorant informatyki #!$%@? robi i tworzy tylko dla sztuki. Tak działa biznes, może jeszcze za kilka lat odkryjesz że te głupie piłkarze co tylko kopią piłkę zarabiają więcej niż doktorant informatyki znający sto języków.
@laphroig ta, chyba przed 3 laty.

Pozatym dodam o siebie że tylko jeden ziomek wykładowca coś ciekawego próbował nam przekazać, raszta to #!$%@? leśne dziadki, którzy lubią jak im się liże dupe i podbija ego, prosząc żeby wstawić ci 3.0 na koniec. Po samych ciuchach idzie wysondować jaki hajs robią. Jak by byli tacy sprawni to by nie #!$%@? na państwowym
@keton22
Na doktoracie obecnie możesz wyciągać w #!$%@? więcej. Masz 5 różnych stypendiów, granty, sranty etc.

5 czy 6 k da rade wyciągnąć jak masz obrotnego profesora za same gówno geantyv. Do tego siedzisz w jego głównym i masz ekstra.

A możesz siedzieć i się nie przepracować.

Najlepsze było jak zamówili specjalnie jakieś #!$%@? serwery do grantu tylko po to żeby nauczyć się rzeczy na jakks nowy certyfikat. I cyk skok do