Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałem odmowną decyzję na raty 0% na allegro. Czy to normalne że przy zarobkach ok. 10k, deklarowanych wydatkach ok. 3k + 1 inna osoba na utrzymaniu, dostaje odmowną decyzję na 10rat na produkt za 4k? Taka polityka czy coś nie tak? Zastanawiam sie czy sprawdzac BIK
#allegro #raty #kredyt #banki #mbank #santander #alior

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616698c1820612000adc8596
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Przekaż darowiznę
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: BIK nie zaszkodzi sprawdzić, zwłaszcza, że jak raz sprawdzisz, to potem dostajesz powiadomienie, kiedy coś w BIK się zmieniło. W deklarowanych wydatkach, wpisałeś za duże wydatki, pracownicy banków polecają wpisywać 200-500 zł. Nikt nie sprawdza informacji innych niż w BIK, a tam nie ma informacji ile płacisz za wynajem. Inna sprawa jak masz jakieś inne kredyty
@siona e tam, miałem nieraz sytuację taka, bo np. jak kilka lat temu zaczynałem pracę po maturze to dostałem minimalna, bylem w mm, chciałem Xboxa na raty, dostałem od kopa, rok później tv, więc ciekawa sytuacja opa,
Za to w zeszłym roku jak robiliśmy kuchnie i chciałem coś droższego na raty to musiałem zapłacić kartą, bo oczywiście mi odmówiono rat mimo wyższych zarobków niż kiedyś xDD ale jak wyciągnąłem kartę nikt specjalnie
GrubaŚwinka: @siona @AnalitykAnaliz @heheszek_wspanialy Mam taką nadzieję. Złożyłem mimo wszystko o darmowy raport z bik. Zobaczymy co przyjdzie, mają 30 dni
@Pienio69 Odpowiedz: "Nie ma możliwości uzyskania wnioskowanego produktu." "Powodem jest nieakceptowalny przez bank poziom ryzyka"
@xdrcftvgy Kredyt nie jest mi do niczego potrzeby, ale jesli dają go bez kosztów, z możliwością wcześniejszej spłaty i udziela go bank w którym mam konto to biorę. Jest to jeszcze wiekszy powód do zdziwienia,