Wpis z mikrobloga

Squid game fenomenem Netfliksa. XD Żaden fenomen, fajny serial, taki starej daty, gdzie nie ma żadnej propagandy, poprawności politycznej, cenzorów itd. Po prostu koreańczycy zrobili normalny serial puszczając luzem fantazję. Tam aż czuć, że reżyser robił co chciał, a nie siedział skrępowany na stołku i obserwował co wypada.

#squidgame #seriale #netflix #takaprawda
  • 121
  • Odpowiedz
Squid game fenomenem Netfliksa.


@mickpl: Widzę wszyscy się nim jarają. Chciałem też obejrzeć i się jarać ale niechcący kliknąłem w odtwarzanie ostatniego odcinka i zorientowałem się dopiero na koniec jak kolejny nie chciał lecie. Jak znam zakończenie to chyba już nie warto od początku oglądać
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: sam nie wiem, może jakaś reklama wskoczyła i przesunęła listę w górę. Zorientowałem się dopiero na koniec odcinka. I nawet się dziwiłem, że w pierwszej akcji od razu na ostro z nożami jest, będzie dobry serial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
@mickpl: fenomen nie dlatego, że jest wspaniały tylko bije wszystkie rekordy oglądalności czyt. fenomen.
Ponadto to nie serial starej daty, a nowej fali koreańskiego kina. Zaczęło się od trylogii Zemsty, teraz nagrody zgarnia Bong Joon Ho, teraz to.
Przestań doszukiwać się wszędzie polityki i spisku przeciwko swoim poglądom, bo dostaniesz jebla. Mam nadzieję, że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EmDeCe i mam jakoś z tobą przeprowadzać rozmowę, po tym jak pokazałeś, że #!$%@? ci z mordy gorzej niż w oczyszczalni ścieków, że mnie wołasz?
  • Odpowiedz
@mickpl: też nie czaje fenomenu. Nic nadzwyczajnego tam nie ma. Pomysł średni, aktorzy nawet śmieszni tak jak np ten gangus ze #!$%@?ą dziarą na karku albo ta patusiara co ciągle #!$%@? piłowała. W budowanie napięcia w ogóle nie potrafis
  • Odpowiedz