Wpis z mikrobloga

@drim: A ja odradzam grupki i inne gowna na fb, jak sprzedawałem kosę, która latała na markecie po 1-1.1k, to w pewnym momencie miałem taki spam scammerow, ze #!$%@? wszystko posty i sprzedałem w kilka dni na skinbaron, dostałem chyba na konto już 700 z małym hakiem z tego co pamietam, wiec not bad.
  • Odpowiedz
Cena może rosnąć bo wszyscy zamieniają gwiazdki na kolekcje mirage, wiec ten skin bedzie rzadszy niż awp desert hydra
  • Odpowiedz
  • 0
@Mikrosoft: Kolekcja Vertigo za 4 gwiazdki. Chciałem skrzynkę wziąć ale zobaczyłem ze AK zielony laminat jest ładny to go chciałem, nie wyszło i dostałem M4 :D
  • Odpowiedz
  • 1
@akimbo: Na bitskins od 1000$ w górę, na skinbaron jest wystawiona jedna za 1500 euro ale w lepszym stanie. Realnie 4000zł powinienem dostać
  • Odpowiedz
  • 2
@Zgrywajac_twardziela: Konkretnie ten skin mi wypadł z operacji. Kupujesz przepustkę do operacji riptide za 60zł i robisz misje typu zabij 30 gostkow na deathmatchu albo wygraj mecz na inferno. Po misji otrzymujesz pewna liczbę gwiazdek które są waluta w sklepie operacji gdzie możesz je wymienić na nagrody typu: skórki do broni z różnych kolekcji(tak jakbyś otwierał skrzynkę tylko zamiast klucza potrzebujesz gwiazdek), skórki do postaci, naklejki, sama skrzynka operacji(warta 3.50zl)
  • Odpowiedz
  • 0
@zakochany_kundel: Dałeś tam dane do polskiego konta bankowego? Z tego co widzę to jedynie przyjmują walutę euro. Nie będzie spuch jak dodam konto z waluta PLN? Ewentualny przelew bank sobie przewalutuje czy w ogole nie dojdzie?
  • Odpowiedz