Wpis z mikrobloga

@Knykcik: dzięki :D. zdecydowanie najdroższy drop w mojej historii z csgo od 2015. Wcześniej jeszcze był atomic alloy MW w stattraku za 60€, ale przy TYM to jest nic. Nie mogę dalej w to uwierzyć
  • Odpowiedz
@drim: mi kiedyś udało się meduze dropnac z operacji xD zastanów się dwa razy co z nią zrobisz :D najlepiej sprzedać póki gorące jako sztuke, ja się zacząłem bawic i biegałem z kosami przez rok i sprzedałem ale z mniejszym profitem, ale profit to profit :D az mnie zacheciles żeby sobię tą operację jednak ogarnąć xD
  • Odpowiedz
@Knykcik: sprzedam jak tylko tradeban zejdzie. Jeszcze nie wiem czy bitskins czy skinbaron. Będę teraz miał tydzień by się zastanowić. Kocham gabena
  • Odpowiedz
@Knykcik nie zawsze ja swojego hand Canona jak mi wypadł podczas pierwszej operacji to sprzedałem za 20 USD a teraz jakbym dał o jedno zero więcej to by poszedł w 3 sekundy pewnie.
  • Odpowiedz
@drim: Wooow propsy. Sprzedawaj od razu jak TB zejdzie. Mi najdroższy wypadł M4A4 Cesarz za 350 zł i cieszyłem się jak dziecko., a tutaj ponad 5k.
  • Odpowiedz
@drim:
Jestem kompletnie nie w temacie tych skórek, a jestem w sumie ciekawy jak to działa. Wyjaśniłby ktoś jak dla laika? Jak to się zdobywa w ogóle? Grałem parę razy w tę darmową wersję i nic mi nie dropiło, trzeba mieć płatną wersję żeby to wypadało, czy jak?
  • Odpowiedz
@drim: Polecam Ci również wystawić na grupkach facebookowych związanych z tradeowaniem. Realnie oceniam że otrzymasz tam w zależności od danego kupca (od 60 do 65% ceny steam). Jest tam parę zaufanych osób którzy żyją z trejdowania ale też musisz uważać bo jak wystawiasz jakiś droższy przedmiot zlatuje się od razu masa scammerów którzy czekają tylko na łatwe okazje i niewiedzę użytkowników.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgrywajac_twardziela: kiepskie skórki dostaje się czasem przy wbiciu poziomu, ale coś takiego to albo ze skrzynki z płatnym kluczem, albo teraz za wymianę gwiazdek w takim battle passie, też płatnym dodatkowo
  • Odpowiedz