Wpis z mikrobloga

Więc tak, Fiesta dostała wczoraj alufelgi z innej fiesty które mi leżały (wiele jej to nie pomogło xD), byłem z nią na przeglądzie i w sumie wszystko działa, tarcze brzydkie (zrobie dla świętego spokoju bo kosztują z klockami do 200 zł), zawieszenie i cała reszta ok. Poci się z uszczelki pokrywy zaworów i z uszczelniacza na półosi (tu już zaczyna się lać). Jak na auto kupionę za 3 stówki eurasów to spodziewałem się więcej. Podłoga jest ok, jakies tam naloty, ale do dziur daleko. Nadkole prawy tył ma purchla i w zasadzie tyle.

Mechanike oddam do znajomego mechanika (może zrobie sam tarcze z klockami),
tak czy tak nie powinienem zapłacić niż 1x500+.

Ja zajmę się kwestią wizualną (zderzak na szczęście jest już zagruntowany więc dorobiłem lakier się ogarnie w pakiecie na 30% xD) czyli lakierowaniem przedniego zderzaka, polerką lakieru (one step albo dwa etapy), wybebeszeniem i wypraniem wymyciem całego środka (raz, że to hobby a dwa że wali polem w samochodzie xD).
Po wszystkim zrobię sobie ozonowanie bo szarpnąłem się niedawno na ozonator i będzie gitara.

Wołał plusujących pierwszy wpis, nie spodziewałem się takiej popularnej reakcji i jako niedzielny mirek nie do końca potrafie to ogarnąć, jeśli nie chcesz dostawać spamu związanego z gruzem to dodaj mnie na czarną xD

#fiestaza300 #ford #fordfiesta #samochody #motoryzacja

rbn - Więc tak, Fiesta dostała wczoraj alufelgi z innej fiesty które mi leżały (wiele...

źródło: comment_1634032548kE0B7O1YrftrMAnkgPCDsR.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawel_je: to drugie auto w domu i do tej roli jest idealne, jedno duze juz mam i nie chce go katowac do sklepu po bulki (captiva w dieslu)
  • Odpowiedz