Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Myślałem, że ktokolwiek będzie grał w diablo 2 na Nintendo :/ może poza normalne ktoś gra, bo tutaj to piekło... Ani tristram runów, ani tak rasha runów ani niczego :/ zawsze pusto
#nintendoswitch
  • 8
@orczysty: @Quimeen: @Shagot: Warto inwestować w D2R na Switcha? Pograłem chwilę w zamkniętą betę na PC i średnio mnie wciągnęło. D2 znam od premiery 21 lat temu, tytuł ograny wzdłuż i wszerz, ale przede wszystkim na singlu (internet za gówniaka to mi się śnił po nocach, a miałem go dopiero od 2006). Czy handheld w tym przypadku też daje +10 do grywalności?
@mirindo: gram singla i powiedział że warto, mimo iż są czasami są dropy FPS'ów.

Multi jeszcze nie testowałem.

No, ale ja jestem leniwcem kanapowym i wszystko co się da łykam w handheldzie. Odkąd kupiłem Switcha na Xbox gram bardzo sporadycznie, a docka do Switcha w ogóle nie używam.
@mirindo: ja nigdy sie runami ani ladderem nie jarałem. gram sobie singla solo juz trzecia postacia cos tam czytajac o pierwszych slowach runicznych. moze jedna z postaci zrobie po raz pierwszy koszmar i tyle. przyjemnie sie biega.

na powaznie to chyba PC tylko bo tam nazwiesz lobby i pohandlujesz.
@Shagot: @fredie: nie mam kompletnie czasu żeby grać "na poważnie", jarać się buildami czy innymi cudami a na tytuł nie jestem w stanie przeznaczyć więcej niż ~40h, bo zwyczajnie gierka zaczyna mnie nudzić (chyba, że mówimy o Zeldzie BOTW, tu mam nabite już 200h). Dobra, jak wjedzie jakaś promka to kupie na pstryka tego diabła ( ͡° ͜ʖ ͡°)