Wpis z mikrobloga

Podsumowanie:
1. Wykorzystali bezczelnie starszych kombatantów, którzy mają już prawie 100 lat i nie za bardzo wiedzą o co się rozchodzi. To jak sprzedawanie starszym garnków lub abonamentów na gaz. Gość mówił nawet o Czechosłowacji xD
2. Zbigniew Hołdys wyszedł w łachmanach i coś pieprzył, nikt nie wiedział o co mu chodzi
3. Owsiak nafurany ostro, przesadził z krechą i onieśmielił pana Tuska
4. Grochola mało się nie popłakała, ręce jej drżały, ze stresu lub na głodzie
5. Kilka rasowych lewaczek: "Gdzie są dzieci z Michałowa!", "LGBT", "Ochrona klimatu", "Uchodźcy!", "Greta Thunberg", "Chronić zwierzęta", "Zakazać chowu przemysłowego"
6. Marta Lempart, więcej dodawać nie trzeba. Zabronili jej klnąć, to zabrała swoich cudaków teraz "na spacer", tam jest daje z grubej rury: "wypie%@ć" xD

#protest #bekazlewactwa #polityka
źródło: comment_163389151117WQOMKCU5Ozz6rsFrVRRq.jpg
  • 21
1. Wykorzystali bezczelnie starszych kombatantów, którzy mają już prawie 100 lat i nie za bardzo wiedzą o co się rozchodzi. To jak sprzedawanie starszym garnków lub abonamentów na gaz. Gość mówił nawet o Czechosłowacji xD


@Sekularyzacja: wy pisiory wyrzygacie się na każdą świętość, nawet na bohaterów powstania

https://www.wykop.pl/wpis/60985245/do-tych-ktorzy-uwazaja-ze-opozycja-wykorzystala-ot/
@Sekularyzacja: świętość to była przenośnia, apropos kultu żołnierzy wyklętych, powstania, itd, itp, przez PiS w ostatnich latach, ta pani jako osoba nie jest świętą.
rzyganiem nazywam takie obraźliwe insynuacje że ta pani nie wie co gada i nie rozumie w czym uczestniczy
@arczer

a to nagle powstanie i patriotyzm to świętość dla lewarów? wow, niezła elastyczność musi być


Typie, ale wiesz, że jak ktoś jest zwolennikiem pozostania w UE, to nie oznacza, że na każdy inny aspekt życia społecznego ma dokładnie taki sam pogląd, jak jakaś część radykalnej lewicy?
@Shatter: po prostu bardzo mnie to uzależniło, jak to media społecznościowe. Poczytaj o społecznościówkach i mechanizmach związanych z dopaminą. Usuwam jak pracuję, żeby tu co chwila się nie #!$%@?ć i nie komentować ;)
Będę musiał coś z tym zrobić na stałe, ale nie wiem jak. Może psychoterapia, bo w pliku hosts zaraz odblokowuję ;/
Szkoda, że nie mogę zablokować stron dzwoniąc np. do UPC :)