Wpis z mikrobloga

normalni ludzie. Olej rzepakowy jest jednym z najlepszych olejów, tylko nie poszło tyle kasy na promowanie jego właściwości co na promowanie oliwy


@Quirang: przecież olej rzepakowy i do tego rafinowany do niczego się nie nadaje, a już na pewno do smażenia. Na starcie masz 5% tłuszczów trans, produkty perodyksacji lipidów(megatrans), oksyfitosterole, węglowodory aromatyczne. Jak już byś chciał koniecznie rzepakowy to wysokooleinowy, ale nie ma go w sprzedaży normalnie. A i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Wewnetrzny_Recenzent: nabiał też już wyjebuje powoli. Mój ulubiony ser rycki z lidla. Jeszcze niedawno 10 ziko za 400 gram. Dzisiaj idę do lidla a tam nie dość, że 11 ziko to jeszcze zmniejszyli opakowanie a raczej zawartość i teraz jest 380g zamiast 400. Co się w tym kraju #!$%@? to przechodzi ludzkie pojęcie
  • Odpowiedz
  • 1
ludzie myślący


@Logan00 Bez przesady, zależy od człowieka. Cóż mi da znajomość cen? Kupuję tam, gdzie mam blisko (więc w tym wypadku cena nie gra roli) lub w dyskontach, gdzie jest tanio i taniej raczej w pobliżu nie znajdę. Kupuję to co i tak kupić muszę, więc coż mi za różnica?
  • Odpowiedz
@Logan00: zależy jaki masz budżet. Ja po prostu kupuje to co mam mieć z rzeczy do jedzenia i tyle, ile by nie kosztowały. To że jest drożej wiem ale nie robi to różnych jeśli chodzi o to czy kupię czy nie takie rzeczy jak olej czy masło. Ty nie kupujesz masło bo zdrożało? Albo srajtasme odkładasz i postanwwiassz się podcierac liśćmi bo drogo? XD
  • Odpowiedz