Wpis z mikrobloga

ja patrzę bo biorę wszystko co najdroższe a te tanie produkty zostawiam dla robaków


@dudi-dudi: powiedz prawdę, że nie chce ci się schylać do tej najniższej półki dla prawdziwych Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
serio ktoś patrzy na ceny robiąc zakupy? Ja idę to biorę co mi się podoba i nigdy nie patrzę co ile kosztuje.


@klinQQ: Tylko dlatego, że akurat twój koszyk produktów się jako tako spina. Większości ludzi w Polsce się nie spina, a i tobie może przestać jak inflacja zostanie na takim poziomie. Wtedy będziesz do drugiego miejsca po przecinku sprawdzał na liście zakupów czy wszystko ci się zgadza i szacował koszt
  • Odpowiedz
@Pienio69: bo zjeżdza z tej samej linii co Kujawski, tyle że kujawski jest z "pierwszego tłoczenia" a ten drugi jest z wymywania pozostałłości po tłoczeniu z ziaren rzepaku heksanem. Ot różnica ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
serio ktoś patrzy na ceny robiąc zakupy? Ja idę to biorę co mi się podoba i nigdy nie patrzę co ile kosztuje.


@klinQQ: Ja w DE z dużym prawdopodobieństwem zarabiam więcej od ciebie a patrzę na ceny. To samo robi pewien Niemiec jeżdżący Ferrari którego znam. Nawet bogaci nie lubią przepłacać typie.
  • Odpowiedz
@Logan00 ludzie myślący

Nad czym myślący? Znam młodych ludzi, którzy jeżdżą po marketach i szukają najtańszych rzeczy - stracony czas, pieniądze na paliwo i jakość produktów już się dla nich nie liczą. Jedynie szkoda mi emerytów, bo liczą każdy grosz.
  • Odpowiedz
@klinQQ: proste. Jak można zrobić zakupy 30% taniej to po co przepłacać? Robiąc tak zakupy za każdym razem 4 miesiące w roku jemy za darmo w porównaniu na niezwracanie uwagi na ceny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz