Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 502
@zaxom: Może dlatego jest w takim, a nie innym miejscu w tej chwili ze swoją karierą. Bo nie odpuszcza nawet w takich meczach, ma mentalność zwycięzcy, a nie jakiegoś cyrkowca. Tego powinni się od niego wszyscy w tej kadrze uczyć. Odpuścisz meczyk z San Marino, później może jakiś z Albanią, bo to przecież słaby przeciwnik i jest jak jest. Festyn w tej kadrze mieliśmy przez 40 ostatnich lat, teraz trzeba #!$%@?ć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@zaxom: Lewy ma to do siebie że jest #!$%@? jak nie strzeli (okej rozumiem ambicja i te sprawy). Ale #!$%@? mnie że sam czasami na siłę kiwa albo nie poda komuś i jest okej ale jak ktoś poda niedokładnie lub wcale mu nie poda to foch bo Robercikowi nie podają. Zauważcie że praktycznie po każdej nieudanej sytuacji Lewy ma pretensje do kolegi że tamten źle podał, uderzył zamiast podać itd. Szanuje
@chris_june: ja nikomu nie każę odpuszczać ale profesjonalizm to także postawa na boisku... on gra w piłkę, a nie uczy się latać.

To jest lider, powinien podtrzymywać drużynę i jej morale, a póki co ma postawę w stylu "NO GAMONIU PRZECIEŻ TO SOM FRYZJERZY, POWTARZAM FRYZJERZY JAK MOGŁEŚ TO TAK #!$%@?Ć"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zaxom: To ma ich ładnie prosić żeby biegali? To chyba gra dla facetów, prawdziwy kapitan musi umieć potrząsnąć kolegami z drużyny. Nie przypominam sobie żeby Roy Keane o coś kogoś ładnie prosił. On chłopaków #!$%@?ł, walczył za trzech, a oni się słuchali. I tak powinno być.
To jest lider, powinien podtrzymywać drużynę i jej morale, a póki co ma postawę w stylu "NO GAMONIU PRZECIEŻ TO SOM FRYZJERZY, POWTARZAM FRYZJERZY JAK MOGŁEŚ TO TAK #!$%@?Ć"


@zaxom: gdyby po każdej #!$%@? akcji mówił "hehe, luzik, to tylko listonosze, i tak wygraliśmy" to nie byłoby do końca podtrzymywanie morali.

Mam wrażenie, że skrzydłą posyłają piłki do innych graczy w polu, a ci w polu zamiast strzelać szukają na siłę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zaxom: Lewy gwiazdorzy i to nie od dzisiaj. Jest bardzo dobrym piłkarzem i temu nie przeczę, ale oglądałem kiedyś mecze Bayernu w lidze o od tego machania łapami naprawdę mnie trafiało. Ale i tak mu daleko do chyba największego pajaca pod tym względem czyli Neymara Jr
@laki_luk: Jak dla mnie to on ma przede wszystkim rozbuchane ego i jest toksyczny. To coś innego niż ambicja. Gdybym był wchodzącym do reprezentacji małolatem z jakiegoś Rakowa albo Górnika Łęczna, to wolałbym trochę się pomęczyć i współpracować z kimś słabszym niż z wielkim paniskiem, które będzie na mnie krzywo patrzeć za każdym razem, kiedy nie dostanie piłki pod nogi.