Wpis z mikrobloga

@przeczki: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa
  • Odpowiedz
@przeczki: gamechanger to dobre smoothie z naturalnym składem, dorsz atlantycki albo taki łosoś łowiony na pacyfiku, kupiłem sobie wczoraj cały karton bo tylko tyle było w lodówce... Super sprawa. 100g 16zł ale czuje że jem coś dobrego, zjem sobie takie 4 paczki w dzień i dostarczam organizmowi sporą dawkę zdrowych skladnikow odzywczych. Ta zapiekanka dostarcza jedynie materiału do zwymiotowania
  • Odpowiedz
@freeszpak o kolejny k---a Dieciarz XD jak czytam takie wysrywy to się żyć odechciewa. Każdy je co chce, jak komuś smakuje to ma nie jeść? XD to samo słyszę na temat PEPSi że g---o bo ma cukier XD bez cukru to te napoje smakują jak trociny, a picie wody to iksde
  • Odpowiedz