Wpis z mikrobloga

@przeczki: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za
  • Odpowiedz
@przeczki: gamechanger to dobre smoothie z naturalnym składem, dorsz atlantycki albo taki łosoś łowiony na pacyfiku, kupiłem sobie wczoraj cały karton bo tylko tyle było w lodówce... Super sprawa. 100g 16zł ale czuje że jem coś dobrego, zjem sobie takie 4 paczki w dzień i dostarczam organizmowi sporą dawkę zdrowych skladnikow odzywczych. Ta zapiekanka dostarcza jedynie materiału do zwymiotowania
  • Odpowiedz
@freeszpak o kolejny #!$%@? Dieciarz XD jak czytam takie wysrywy to się żyć odechciewa. Każdy je co chce, jak komuś smakuje to ma nie jeść? XD to samo słyszę na temat PEPSi że gówno bo ma cukier XD bez cukru to te napoje smakują jak trociny, a picie wody to iksde
  • Odpowiedz