Wpis z mikrobloga

@korni007: Wysryw to jest o zapiekance. Jak zechce zjesc gówno to sobie z chodnika psie gowno za darmo moge zjesc.

Oo ludzie gejmczendzer zapiekanka za 2 zł niebo w gębie mowie wam!!!
przeciez wiadomo ze to syf, to na #!$%@? sie chwalic ze takie gówno sie je?
A może tak polecić jakieś tanie i zdrowe produkty? Nawet mogę zaczac: soki pomidorowe, te po 330ml. Też jakieś 2zł, w składzie nie
  • Odpowiedz
@freeszpak wyobraź sobie że są ludzie którzy w #!$%@? mają to czy coś jest zdrowe czy nie, na tym bazuje coś takiego jak zmysł smaku że jesz to,co ci smakuje, OP np zjadł dwie zapiekanki bo niedosc że mu smakują to po 2 poczuł się pełny czyli zaspokoił tzw głód, na tym polega jedzenie, a nie na jedzeniu tego co #!$%@? nie ma cukru czy innych dupereli bo uwaga - jest
  • Odpowiedz
@korni007:

to samo słyszę na temat PEPSi że gówno bo ma cukier XD bez cukru to te napoje smakują jak trociny, a picie wody to iksde


Daleko mi do "dieciarza" jak to nazywasz, ale czemu woda iksde? Jem dużo niezdrowego żarcia, ale z cukrem serio trzeba uważać bo to gówno. Piję tylko wodę i raz dziennie herbatę/kawę (niesłodzoną oczywiście). Jesteśmy tak przyzwyczajeni do cukru, że nie zdajemy sobie sprawy ile
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski nie neguje ludzi którzy piją wodę, Droga wolna, ale niech nie namawiają i nie sieją jakiejś propagandy jak #!$%@? #!$%@? jehowi, każdy pije co chce, a na wykopie zazwyczaj #!$%@? debata że pepsi to syf bo jest cukier,i wogole pijcie wodę bo woda to woda i #!$%@?.
  • Odpowiedz
@freeszpak: powodzenia w najedzeniu się sokiem

A może tak polecić jakieś tanie i zdrowe produkty? Nawet mogę zaczac: soki pomidorowe, te po 330ml. Też jakieś 2zł, w składzie nie ma żadnego gówna i są bardzo zdrowe. Polecam.
  • Odpowiedz
@kurcik777: Ostatnio kupiłem sobie taką pizzę (nie pamiętam czy tej firmy), i tak dobrze mi się upiekła że aż zdziwiłem się jak dobrze smakowała. Z tym że dodałem też trochę dobrego sosu.
  • Odpowiedz
@korni007: Ok, tak się #!$%@? do czasu az zdrowie nie wysiądzie :-)
Powodzenia, jedzcie oczywiscie co chcecie, tylko sie takim syfem nie chwalcie i tyle. Tak samo nie powinno byc reklam takiego syfu, podobnie jak nie ma reklam szlug i alko. No i mam w #!$%@? co tam jecie, tylko poruszył mnie post, że oto super protip, za 2zł się napychasz.

To ja tez mam protip. Jestes zestresowany? Nic prostszego,
  • Odpowiedz
  • 0
Znam człowieka a nawet 2, co wódę jak wode piją, jeden browary grzmoci jak ślimak sałate, kolacje smaży na głębokim oleju, ma 70lat, jest szczupły i czuję się wyśmienicie. Jest też budowlańcem i rzuca w trasie butelki po piwie w auta z naklejkami Budimex. Oczywiście będąc pasażerem. Ten drugi ma 38lat, WSW grupy B, również jest kierownikiem budowy I również ma się świetnie, po odcięciu mu się organizm odblokowuje i może pić
  • Odpowiedz