Wpis z mikrobloga

@AdelbertPeel: Mówisz o pałacu biskupim który stoi za 4metrowym murem i nie wolno wejść do środka? Jeśli chodzi o muzea to najciekawszym "artefaktem" są grzebienie i szczotki z XVIII wieku więc średnio warto.

Za to tama, pomijając Popiełuszkę, jest w #!$%@?ę wielka i stanowi jedno z większych osiągnięć technicznych tego kraju więc słusznie że jest na kartkach pocztowych i tablicach. A że niektórzy mają przed oczami tylko Popiełuszkę to już ich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matka_boska_w_klapie: nie no nie mam bólu. Tama jest ok, ale byłem pierwszy raz w tym roku we Włocławku nie przejazdem i byłem pozytywnie zaskoczony miastem a zwłaszcza parkiem. Z racji że jechałem ze szkodnikami to za dużo nie zwiedziłem ale za to znam wszystkie place zabaw w kujawsko pomorskim i ten włocławski wyróżnia się bardzo pozytywnie.
@AdelbertPeel: trzeba mieć wąski zakres intelektu aby uważać że włocławek jest czymkolwiek innym niż porównywalnym z grudziądzem przykładem zaniku rozumu i godności człowieka XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kfpwa: eee tam. Nie marudź tylko zwiedź. Wisełka Wisełka, piękny park. Jakbym nie był z żoną i dziećmi to i może na dziewczyny bym spojrzał. Katedra w pytkę, ale ja to mam historyczno-architektoniczne zboczenie. Generalnie miasto było czyste, staż miejska przejechała kilka razy i ceny w knajpach bardzo spoko. Grudziądz jak się źle nie nastawiasz też jest ok, zwłaszcza, że mam tam kilku znajomych i wspaniałe wspomnienia, a jak festiwal multihistoryczny
@AdelbertPeel: co? XD W pasie wzdłuż A1 w kuj-pom to zdecydowanie grudziądz i włocławek są najbardziej patologiczne i zaniedbane XD. Zgadza się że małe miasteczka się rozwijają i są coraz ładniejsze, dlatego ładne jest Chełmno, ładne jest Wąbrzeźno, ładny jest Ciechocinek, Aleksandrów idzie w dobrą stronę ale on jest skrzywdzony brakiem historii. Grudziądz i Włocławek to miasta ok. 100k mieszkańców, ciężko mówić żeby to były małe miasteczka i zdecydowanie to są