Wpis z mikrobloga

@lilitch123: przecież tam nikt nie poszedł kupić grafiki do swojego pc tylko na handel, żeby sprzedać z przebitką 80% na dzień dobry xD pewnie na olx i allegro wystawione jeszcze zanim w ręce dostał
  • Odpowiedz
@lilitch123: To bym wymienił kartę na jakąś używkę jeżeli serio bym MUSIAŁ. Zawsze takie stanie w kolejce mnie bawiło. Ja nie wiem jak bardzo zdesperowany trzeba być żeby stać po kartę graficzną czy nowego iPhona
  • Odpowiedz
banda zjebów


@SannTi_25: Może, ale jak sprzedadzą kartę to zarobek będzie w okolicy tysiaka? Wydaje mi się, że takie stanie mimo wszystko dla nich będzie opłacalne. Co innego premiera jakiegoś produktu i stanie, żeby być pierwszym, albo za darmową colą... to są prawdziwe zjeby.
  • Odpowiedz
@SannTi_25: no nie wiem, wbijasz o 4, o 11 czy której tam kupujesz GPU. Jesteś 1000zł do przodu za 7h stania i gadania sobie z ziomeczkami czy przeglądania mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ktoś czeka na spadek cen kart od ponad roku to całkiem dobry deal.
  • Odpowiedz
@yousouyou: Moja godzina jest cenniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiem że w tym kraju ludzie sprzedali by matkę, godność i przyszłość za pińcet więc hej, nic mnie nie zdziwi.
  • Odpowiedz
  • 9
@tomsiup a jak ktoś używa komputera do pracy? Ja realizuję filmy, rendering jest zasobożerny, a czas to pieniądz. Rok temu kupowałem nowy komputer, wymieniłem wszystko z wyjątkiem karty graficznej, bo ceny były tak absurdalne, że musiałbym dopłacić około 5k, żeby to miało sens. I tak od tego czasu czekam aż ceny będą trochę niższe. Już przestałem mieć nadzieję i czekam na nowego macbooka, wyjdzie mnie to o wiele sensowniej
  • Odpowiedz