Wpis z mikrobloga

@lilitch123:

No nie wszystko. Nie ma MMO. Już pomijam komfort klawiatura + myszka w dynamicznych grach akcji lub w ogromnych otwartych światach (dla porównania grałem w AC Origins na konsoli i PC. PC zjada konsolę na śniadanie - głównie w wyniku strzelania z łuku).


Do MMO czy innych gier stritce konputerowych nie potrzeba komputera za kilkanaście tysięcy zł.
Też zawsze myślałem, że co to za gra na konsoli, kiedy zagrałem zmieniłem
  • Odpowiedz
o części masz rację (choć aż tak ostro bym ich nie nazwał) ale z drugiej strony weź sobie wyobraź, że ktoś ma PC od 6 lat, nic w nim nie zmieniał, chciał sobie 2 lata temu wymienić GPU, bo w gierkach już nawet na wysokich ciężko o 60 FPS a tu nagle taka sytuacja, że musisz grać na 6 letnim sprzęcie jeszcze 3-4 lata. Chora sytuacja


@lilitch123: no ja właśnie jestem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Dorodny_Wieprz: @lilitch123: żeby tylko sześcioletnim, ja dalej siedzę na zestawie z 2009 roku, a kiedy w końcu są fundusze to coś kupić a dobrze by było żeby było to efektywne energetycznie (dziękuję UE za to że trzeba to brać pod uwagę) to za jakiekolwiek sensowne używanebGPU trzeba dać z 1000 plnów więcej niż za nowe, a pozostałe komponenty też nie rozpieszczają w tym zakresie. Naprawdę od 2020 r. chyba celem
  • Odpowiedz
przecież tam nikt nie poszedł kupić grafiki do swojego pc tylko na handel, żeby sprzedać z przebitką 80% na dzień dobry xD pewnie na olx i allegro wystawione jeszcze zanim w ręce dostał


@FLAC: o hui ale polactwo cwaniactwo
  • Odpowiedz