Wpis z mikrobloga

@Dorodny_Wieprz: Do czego doszło, że cenę adekwatną (choć wciąż moim zdaniem zbyt wysoką) nazywa się "promocją" i ludzie jeszcze muszą koczować pod sklepem, żeby coś z tego dorwać?

W sumie wiele osób wylewa na te osoby pomyje, ale ja akurat się im nie dziwię. #!$%@? z tymi kartami trwa już długo i znając życie przy następnej generacji będzie równie drogo albo nawet jeszcze drożej.
  • Odpowiedz
@Dorodny_Wieprz

No dlatego takie kolejki sa kompletnie bez sensu,


Widać że kompletnie się nie znasz. Właśnie o to chodzi, żeby były kolejki. Ma być głośno, ma być tłoczno, im więcej będzie się mówić o akcji tym lepiej dla sklepu. I nieważne czy dobrze czy źle, byle mówiono. To działa bo ludzi przyciąga rozpoznawalność czegoś. Promocja na jeden produkt, ceny innych +5%, więcej klientów którzy przy okazji kupią coś innego, i tak się
  • Odpowiedz
ehh, ale kart miało być 400 czy cos takiego, odliczyć pierwsze 400 osób z kolejki i jeśli juz tyle stoi to nie ma sensu się ustawiać, bo i tak nie będzie :P
  • Odpowiedz
to niech kupi konsole albo zmieni hobby #!$%@? szanujmy się ludzie


@tomsiup: Konsola to nie to samo co PC. Brak modów, mniejsza precyzja itd. Dla przykładu w Skyrima grałem na Xboxie 360 jakieś ponad 5 lat temu, potem zrobiłem ulepszenie PC i kupiłem Skyrim Special Edition. I muszę powiedzieć, że zupełnie inaczej się gra padem, a inaczej klawiatura + mysz. Nie do porównania
  • Odpowiedz
to moze pora przestac byc dzieckiem i przeprosic sie z konsolami?


@Iucek: Czemu mi mówisz co powinienem robić? Będę grał tak jak mi jest najwygodniej i skąd odczuwam najlepszy komfort. Zagraj w MMO na konsoli, powodzenia
  • Odpowiedz
Po części masz rację (choć aż tak ostro bym ich nie nazwał) ale z drugiej strony weź sobie wyobraź, że ktoś ma PC od 6 lat, nic w nim nie zmieniał, chciał sobie 2 lata temu wymienić GPU, bo w gierkach już nawet na wysokich ciężko o 60 FPS a tu nagle taka sytuacja, że musisz grać na 6 letnim sprzęcie jeszcze 3-4 lata. Chora sytuacja


@lilitch123: xDDDD to sobie kupujesz
  • Odpowiedz
i tak lepiej wziąć nadgodziny w pracy i jak człowiek kupić normalnie kartę, jeśli nie mogą bez tego wytrzymać. I tak założę się, wielu z nich stoi tam żeby odsprzedać ten sprzęt drożej.


@Vakabayaschi: Lepiej? Lepiej dla kogo? Bo na pewno nie dla mnie, żebym po 8h w biurze siedział dłużej bo chce sobie kupić PC XD I tak nie ma czasu siedzieć nie wiadomo ile, a przepłacać za coś co
  • Odpowiedz
@technojezus:

xDDDD to sobie kupujesz konsolę i masz w dupie wszystko na x lat


No nie wszystko. Nie ma MMO. Już pomijam komfort klawiatura + myszka w dynamicznych grach akcji lub w ogromnych otwartych światach (dla porównania grałem w AC Origins na konsoli i PC. PC zjada konsolę na śniadanie - głównie w wyniku strzelania z łuku).

Sam mam komputer złożony w 2013-2014 roku za jakies 2500zł. Nawet jakbym chciał to
  • Odpowiedz
najwiekszy placz maja ci ktorych nie stac i marudzą że uga buga mozna wykorzystac te pieniadze inaczej. po co kupowac auto za 300 tysiecy skoro za #!$%@? 10 mozna tez miec i tez jezdzic i mi wystarcza bo to nie jest tyle warte i ja wole te pieniadze przeznaczyc na samorozwój.

tymczasem 3060 eagle mozna kupic u niemca za uwaga 2300zl, straszna przebitka ( ͡° ͜ʖ ͡°) 3060ti
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
I to jest rak. Resellerow można by #!$%@? 50% podatkiem
@Purple:

50% nie ma, ale jakiś tam podatek jest jesli sprzedadzą przed upływem 6 miesięcy od kupna. Na pewno to zgłaszają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz