Wpis z mikrobloga

Przerzucam kanały patrząc tępo w ten telewizor i już mi się powoli zaczyna ulewać wszystko... Noż do #!$%@? nędzy, co za kraj.

Polską z tylnego siedzenia rządzi psychopatyczny troglodyta, który ma o życiu takie pojęcie, że gdyby nie jego partyjne przydupasy, to pewnie piłby wodę z bidetu zamiast z kranu.

Tymczasem elektorat tych bandziorów sobie zadowolony siedzi, bo na TVP2 znowu im jakieś disco-polo zapodali za nasze miliardy złotych. Harnasie i Viceroye za comiesięczne pincet wleciały z nocnego i można szaleć. Na refleksje przyjdzie czas później. Czyli nigdy.

#tvpis #bekazpisu #gownowpis #zalesie
Pobierz moby22 - Przerzucam kanały patrząc tępo w ten telewizor i już mi się powoli zaczyna u...
źródło: comment_1633725485Q3weTFleLGCMN197irfAU9.jpg
  • 7
@moby22: Dobra takie małe pocieszonko Ci zapodam, mój własny patencik.

Zamknij oczy, pomyśl ile jeszcze lat życia przed Tobą i wyobraź sobie, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo że przeżyjesz prawie każdego #!$%@?łego PiSowca. Lepszy efekt osiągniesz jak rozwiniesz wyobrażenie, ja na przykład za każdym razem wyobrażam sobie, że tańczę walczyka przed grobem Kaczyńskiego/Morawieckiego.
Kiedyś aż mi łzy szczęścia poleciały jak sobie uświadomiłem, że obu tych bandytów przeżyję :)
@MagicznyTomasz: To jest piękna wizja, aczkolwiek ja – mając niemal stuprocentową pewność, że przeżyję tego kartofla z Żoliborza – jestem też świadom, że będę musiał blokować wejście do krypty na Wawelu, gdzie będą zapewne próbowali umieścić jego truchło.