Wpis z mikrobloga

Prawda nas wyzwoli xD

Najbardziej bawi mnie zmienianie "Faszystów" na "Niemców" w miejscach pamieci o Powstańcach Warszawskich, którzy ginęli głównie od kul Rosjan, Kozaków i innych Azjatów z Ostlegion czy innego ROA.

To już chyba tradycja na prawicy, wybielanie zbrodni rosyjskich a podkreślanie niemieckich.

#neuropa #bekazprawakow #powstaniewarszawskie
Pobierz
źródło: comment_1633703563U9bSdwBn6Hr8FhzUfwCs2i.jpg
  • 22
Najbardziej bawi mnie zmienianie "Faszystów" na "Niemców" w miejscach pamieci o Powstańcach Warszawskich, którzy ginęli głównie od kul Rosjan, Kozaków i innych Azjatów z Ostlegion czy innego ROA


@knur3000: wiesz może coś na temat polaków/folksdeutschy w armii niemieckiej pacyfikującej powstanie warszawskie?
@knur3000: jesteś komunistą? Takim prawdziwym, zwolennikiem lenina, stalina itd?


@tangerynke: Jeszcze jak. Co do Niemców to Naziści mieli dobre wyniki w 32, ale nie mieli większości ani władzy. Dopiero terror jaki wprowadzili z aprobacji prezydenta po pożaru parlamentu w 33 pozwolił im zdecydowanie wygrać wybory, ale były one tak uczciwe jak te rok temu gdy Duda miał kampanię a inni nie.
@knur3000 dlaczego #!$%@? politykę tam gdzie jej nie powinno być? Typie od kiedy prawica wybiela zbrodnie rosyjskie? Masz w ogóle jakiejkolwiek pojęcie na czym polega mityczny podział na prawicę i lewicę? Wiem dużo pytań ci zadałem ale weź pod uwagę że ważniejsze są lekcje na poniedziałek więc zamiast tworzyć #gownowpis zabierz się do lekcji.