Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xhxhx: no nie polecam brania ze mnie przykładu, ale chyba mam póki co szczęście do kupowanych rzeczy jak widać, m.in. wszystkie kurtki u nas w domu mają na metce zakaz suszenia i nic im się nie stało, wrzucałem też plecak, na którym jest zakaz prania w pralce i nic mu się nie stało ani od prania, jak i od suszenia :P Ale wiadomo robię to na własną odpowiedzialność i biorę pod
@kobiaszu: no wlasnie mysle, ze to ich duza wada. pełna pralka 3h pranie + 3h suszenie troche ogien. Ponadto moj brat po uzytkowniu przez rok suszarki electroluxa powiedzial, ze i tak juz nie wrzucaja wszystkiego (czytaj ulubionych ciuchow) bo lubia sie skurczyc
Wiadomo, że oddzielne są lepsze bo możesz jednocześnie prac i suszyć i samodzielne suszarki często maja lepiej rozwiązane suszenie.


@LipaStraszna: mi sie podoba to że odpalam pranie wieczorem i rano mogę zakładać na siebie, nie wiem czy gdybym miał oddzielne miejsce to bym chciał osobne ;)
@kobiaszu a ja mam suszarkę i używam jej może że 3 razy w roku, nigdy nie miałem problemu z pogniecionymi ubraniami po suszeniu na tych rurkach co wiszą na sznurkach,