Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radkovich: @kobiaszu:
Doświadczenie z suszarką miałem tylko przez okres mieszkania w wynajmowanej chacie gdzie była taka stara kutwa, w której latało mnóstwo kłaczków i wgl i to mnie zniechęciło. Ale coraz częściej myślę o tym żeby zorganizować miejsce na to tylko że w łazience brak a inne miejsca w domu narażamy wtedy na duże ciepło podczas pracy suszarki, c'nie?
  • Odpowiedz
 miejsca w domu narażamy wtedy na duże ciepło podczas pracy suszarki,


@Pociongowy: Wiekszym problemem jest wilgoć na wylocie z tylu suszarki. Jak masz intensywne suszenie dużego wkładu to lustro w lazience jest cale zaparowane. Jak masz opcje na pomieszcznie z dobrą wentylacją albo uchylnym oknem to nie widzę problemu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ciezki_przypadek: piec gazowy nad pralką. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kobiaszu: @kretoslaw25986:
Będę intensywnie o tym myslał i pewnie coś się w końcu zorganizuje.
A jak z tym "kłaczeniem"? Jakieś bluzy albo inne takie materiały nie oddają kłębków materiału które potem się walają po suszarce albo czepiają innych ubrań z następnych pran?
  • Odpowiedz
A jak z tym "kłaczeniem"? Jakieś bluzy albo inne takie materiały nie oddają kłębków materiału które potem się walają po suszarce albo czepiają innych ubrań z następnych pran?


@Pociongowy: No właśnie na tym polega cały bajer, że suszarka zbiera wszystkie kłaki do filtra który potem wywalasz do śmieci, wygląda to jak warstwa filcu. U mnie filtr wygląda jak na OBRAZKU
  • Odpowiedz
no i o to mi chodziło. Dzięki wielkie!


@Pociongowy: Polecam się na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pochwal się jeżeli na jakąś się zdecydujesz

Od siebie dodam jeszcze, że jak masz/planujesz małe dziecko to to jest must-have. Młoda potrafiła załatwić jednym rzyganiem 3-4 pralki prania i dzięki suszarce ogarnąłem temat tip-top
  • Odpowiedz
żałuję, ze nie mam na nią miejsca w łazience, bo już dawno by stała.

Prawda to, że prasowanie czasem jest zbędne?


@Pociongowy: Ja mam pralkę z funkcją suszenia. Nie możesz podobnie? Widzę, że pralko-szuszarki są dosyć popularne
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aryo: coś o tym czytałem i nie wiem dlaczego nie przekonały mnie do końca. ( ͡° ʖ̯ ͡°) może faktycznie wymiana na taką będzie dobrą decyzją? Zobaczymy.
  • Odpowiedz
@pijanypowietrzem: ogółem to szafa była projektowana pod suszarke xD (mało miejsca i musiała się zmieścić na głębokość
tak - normalnie na płycie ale jeszcze dorzuciliśmy jedną na spód żeby solidnie stała
na czas suszenia wiadomix trzeba otworzyć szafe żeby przewiew był - polecam bardzo mocno
  • Odpowiedz
@Pociongowy: potwierdzam słowa @kobiaszu
Całe kłaki idą do filtra wstępnego. Ubranie miękkie i pachnące. Mam psa. To w świeżo wypranym praniu suszarka wyłapuje jeszcze mnóstwo sierści. U mnie suszarka stoi bezpośrednio na podłodze (panelach)
Oczywiście na czas suszenia szafa otwarta.
W lato nie zauważyłem jakichkolwiek problemów, mimo że w weekendy suszarka chodzi w trybie ciągłym.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Jaka wilgoć, jaki wylot, co ty wygadujesz? XD
Postawiłeś suszarkę z wyrzutem powietrza na zewnątrz w łazience? XD xD xD
Obecne suszarki są kondensacyjne z pompa ciepła, żadnego wilgotnego powietrza nie wyrzucają.
  • Odpowiedz