Wpis z mikrobloga

@geuze: Na zdjęciu, które wstawiłeś jest wlew paliwa do Megane II. I faktycznie tam jest system, w którym nie ma korka wlewu, a tankuje się wkładając po prostu pistolet. Coś takiego jest też w Fordach, nawet specjalny lejek powinien być, jeśli chcesz zatankować taki samochód z kanistra. W jakich samochodach widziałeś takie rozwiązanie?
@Trupus: Znam przypadek zalania benzyniaka Corsy B olejem, więc śmieszą mnie za każdym razem wypowiedzi teoretyków, że się nie da. Zalane kilka litrów zanim kierowca się zorientował, dolane do pełna benzyny i auto jechało dalej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak ma go przeprosić za to?


@Babojadek: wiem że to bait, ale na przyszłość: zapłacić za naprawę. Po prostu być odpowiedzialnym. Zrobienie gały to nie odpowiedzialność
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wap30: żona kuzyna raz zalała do pełna samochód Diesla benzyną czy tam na odwrót XD na szczęście nie odpalała tylko coś ją tknęło żeby zadzwonić i dopytać. A tak się kuzyn cieszył że ma pierwsza wolną sobotę od kilku tygodni, jego mina podczas rozmowy byl bezcenna( ͡ ͜ʖ ͡)
Jak ma go przeprosić za to?


@Babojadek: Czy próbowała przeprosić i zapłacić za zniszczenia które spowodowała?

Z obrazka wynika, że próbowała zwalić winę na niego, co zapewne nie było po raz pierwszy.
@geuze: Moja zona wlala benzyne do diesla, ciotka diesla do benzyny. Jak? Cala meska czesc rodziny sie zastanawia. Troche jak w tym powiedzeniu, ze wszyscy wiedza, ze sie nie da. A one po prostu wziely i to zrobily.