Wpis z mikrobloga

  • 1
@Babojadek kilka dni temu na wykopie czytałem o podobnej historii, oczywiście tamto to był fejk. Tutaj na 100% również. Jaki jest sens wrzucać to samo zmieniając tylko szczegóły co jakiś czas?
  • Odpowiedz
@boukalikrates: Braciak 10 lat pracował w Norwegii jako mechanik i opowiadał różne ciekawe historie. Raz właśnie wbił klient z informacją że przez pomyłkę zatankował ropy do benzyniaka. Braciak się dziwi jakim cudem, przecież pistolet jest większej średnicy i nie włoży do baku. Na to klient powiedział, że rzeczywiście miał problem z włożeniem pistoletu ale przystawił tak "na styk" i tankował mimo że ciekło po karoserii.
  • Odpowiedz
W ogóle skąd wiedzieć jakie paliwo zatankować? Ja wiem, że jak ktoś się interesuje motoryzacją, to zna na pamięć. Jak ktoś ma swój samochód to pewnie jest to w instrukcji obsługi.

Ale jak pożyczasz od kogoś samochód? Lub z wypożyczalni? To skąd mam wiedzieć co wlać? Serio pytam.


@mk321: Najłatwiej zapytać pracownika stacji, na pewno pomoże
  • Odpowiedz
@geuze: Typie ale jak masz wkręcany korek na grot kluczyka to nie ma zadnych zaslepek xD i mozesz lać luzem xD

ze twoj samochód czy tam dwa mialy nie oznacza, ze wszystkie tak mają. Moje nie mają żadne. W tym jeden 2017 XD
  • Odpowiedz