Wpis z mikrobloga

#volvofanclub #volvo

Jest szansa na kupienie V70 I lub 850 w cenie do 5 k zł? Jest trochę ogłoszeń z takimi cenami ale nie wiem czy warto się tym interesować
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@devil162: kupić kupisz, ale zupełnie inną kwestią jest stan techniczny. Oczywiście możesz ratować trupa, a jest szansa że nawet Ci się zwróci. Taka 850-tka to już może być traktowana jako youngtimer
  • Odpowiedz
  • 0
@Saprofit @Gruby_Wujo Raczej chodzi mi o samochód typowo na dojazd do pracy, do przewiezienia czegoś na budowie (buduje dom) itd.
Nie szukam inwestycji za 25 k :P Jako posiadacz Volva chciałem drugie kupić

Też nie szukam auta które kupie za 5 k a na start będę musiał dołożyć drugie tyle :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@devil162: kupiłem 2 tyg temu 850 2.3t manual za 5k właśnie, ale dość mocno zapuszczone. Zrobiłem już cały zawias(amory przód i tył, sprężyny, tylna belka) to samo hamulce z tyłu, rozrząd, olej i filtry. Za części wyszło 3k + robota moja. Zostało mi zrobić hamulce z przodu (zmieniam na 320mm) i magiel bo ma luz. Do tego progi w słabym stanie.
Znajomy z Mazur sprzedaje ogarnięte 850 2.5 za 4900,
  • Odpowiedz
@swital 2.5 z turbo? Dej link, blisko mam

@devil162 wygląda źle. Ale jeśli silnik chodzi i zmienił sprzęgło to trochę kosztów odchodzi. Na budowę może się nada

Też lubię Volvo ale one lubią pieniądze i porządny serwis a nie drutowanie. Wtedy będą służyć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Gruby_Wujo nie no tak na serio to planuje zakup tak w następnym roku ;) marzenia trzeba spełniać a taka 850 jest marzeniem :P nie musi być jakaś R za 25k zł może być za 5 k złomek :D
  • Odpowiedz