Wpis z mikrobloga

#perfumy #lpu

W końcu mam i ja!

Miły cyprysowy zapach, troche jakby ryj wsadzić w iglaki po deszczu xD. Potem robi się z tego lekkie kadzidło ale to w sumie git.

Ocenka ogółem 9/10. Naprawdę coś unikatowego jak dla mnie, nie sądziłem, że to polubię, bo głównie używam słodziaków + przecudowny flakon.
Mafieusz - #perfumy #lpu

W końcu mam i ja!

Miły cyprysowy zapach, troche jakby ...

źródło: comment_1633560577B92dJyh5XPa7zoXYxN0wK6.jpg

Pobierz
  • 29
@mekekeke: A gdzie napisałem, że nie ma różnicy między starym i nowym EN? Masz tak zdolny zmysł powonienia, że wykonuje on analizę chemiczną składu perfum? Gratuluję. Pokaż mi dowód, że EN 78% zawiera zdecydowanie mniej ISO E, niż współczesne wypusty.
@mekekeke: Widzisz, najpierw pieprzysz głupoty o "zdecydowanej różnicy" w ilości ISO w składzie różnych wypustów EN. Potem odwracasz kota ogonem i piszesz o różnicy w zapachu między tymi wypustami, której ja nie negowałem. Na koniec, z braku argumentów, obrażasz. Jaraj się dalej swoją "mądrością" xD.
Chłopczyku, wypij melisę, zapal fajkę, czy co tam innego, co Cię wyluzuje. Potem przeczytaj jeszcze raz, to co napisałem. W którym miejscu stwierdziłem, że nie ma różnicy w zapachu między 78% a 79%. Ba, nawet potwierdzam, że jest różnica w ilości iISO i przytaczam na to dowody. Natomiast, jeżeli twierdzisz, że jest ona zdecydowana, to wskaż źródło. Twoje wrażenia zapachowe mnie nie interesują, bo każdy ma inne i nie są obiektywne. I
@Kris111: @mekekeke: a ja dodam tylko tyle, że kwestia wyczuwania iso e super jest raczej indywidualna, bo nie każdy je w ogóle wyczuwa. Każdy nos odbiera inaczej zapachy plus również każda skora inaczej reaguje na perfumy, wiec ta dyskusja raczej nie ma sensu. Jedyne co by mogło dać odpowiedz to wiadomość od Lalique dotycząca składu. Pozdrawiam Mirasy i spokojniej tam, niedługo święta - po co się kłócić ( ͡°
@mekekeke: mi się wydaje, że się przyzwyczai, jak uderzył w wetiwer i jeszcze te iso e super a chłopak nie siedzi w zapachach to może mieć wrażliwy nos ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyrobi się a 78% może spróbować, mi lepiej leży też 78 bo jest bardziej „mokry” i gęstszy, ma więcej marchewy prosto z ziemii i zapodaje wilgocią.
@mekekeke: Ok, przejdziesz do historii ludzkości, jako człowiek, którego zmysł powonienia jest w stanie określić ilość molekuł w dwóch różnych flakonach. A czy Twój móżdżek przyjmuje do wiadomości, że różnica między wersjami 78% a 79%, nie wynika jedynie z ilości ISO, bo ta jest marginalna: 45 % w 2006 i 43% w 2018. Ona wynika bardziej ze zmiany innych składników, wymuszonej przez IFRA . No, ale to nie dociera, bo człowiek-