Wpis z mikrobloga

#perfumy #lpu

W końcu mam i ja!

Miły cyprysowy zapach, troche jakby ryj wsadzić w iglaki po deszczu xD. Potem robi się z tego lekkie kadzidło ale to w sumie git.

Ocenka ogółem 9/10. Naprawdę coś unikatowego jak dla mnie, nie sądziłem, że to polubię, bo głównie używam słodziaków + przecudowny flakon.
Mafieusz - #perfumy #lpu

W końcu mam i ja!

Miły cyprysowy zapach, troche jakby ...

źródło: comment_1633560577B92dJyh5XPa7zoXYxN0wK6.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matklim94: Ja z nim nie kłócę się. Chciałem tylko dowiedzieć się, skąd zaczerpnął wiedzę, że w EN 78% jest "zdecydowanie mniej ISO", niż w 79%, kiedy fakty są inne. Ba, ten "perfumowy ałtorytet xD" chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, że w skład perfum wchodzi kilkadziesiąt substancji. Różnica ilościowa lub jakościowa każdego z nich pociągnie za sobą zmianę w zapachu. A takich zmian od czasu wypuszczenia EN na rynek,
  • Odpowiedz
@mekekeke: Chopie, minęła doba, a dalej chcesz mi udowodnić, że wyczuwasz 2% różnicę w ilości ISO xD, i to nie w całej objętości, a w składzie kompozycji zapachowej xD. I żeby było śmieszniej, to w nowym jest go mniej. A sam napisałeś, że wyczuwasz "zdecydowanie mniej ISO w starej wersji". Nudzisz mnie już. Bij pianę dalej, chodzący chromatografie xD, tylko trochę popsuty. Kolejny dzień poprawiasz mi humor z samego rana.
  • Odpowiedz
@Kris111: ja niczego nie ci nie udowadniam. Procenty które podaje jakaś ifra mnie nie obchodzą, bo wiem co czuję i różnica jest spora i dla kogoś kto nie ma problemu z wyczuwaniem ISO ta różnica będzie też zauważalna. To że tobie coś się w głowie nie mieści nie znaczy że wcale tak nie jest. No i miło mi że poprawiam humorek z rana xd
  • Odpowiedz